App Store Google Play

Підсумки шкільного року: випускників мало, а медалістів багато

25.04.2013 17:37
Заступник міського голови Олена Лозенко провела прес-конференцію, де підбила підсумки роботи середніх освітніх закладів Дніпропетровська.

«Усі навчальні заклади міста готуються до закінчення  навчального року  та підсумкових атестацій. У 4-х класах підсумкова  перевірка знань  відбудеться з 3-х основних предметів з 13 по 21 травня.  У 9-х класах з 5 предметів і триватиме з 28 травня по 11 червня, у 11 класах  державна підсумкова атестація з 3-х основних предметів відбудеться у термін з 27 по 31 травня», зазначила Олена Лозенко.

Результати державної підсумкової атестації -  це якісний показник роботи навчальних закладів  міста. Так минулого року Дніпропетровськ увійшов до трійки міст, де випускники шкіл показали високий рівень знань. Цього ж року за словами заступника міського голови  найкращі знання показали учні Ліцею інформаційних технологій, Україно-американського ліцею, Хіміко-екологічного ліцею, НВК № 100 і СЗШ № 23 та інших.

У 2012 році учні навчальних закладів Дніпропетровська вибороли 25 призових місць на Всеукраїнських олімпіадах, цього року вже 26. Олена Лозенко наголосила, що дніпропетровські учні стабільно показують гарні результати з фізики, математики, російської мови, історії, хімії та інших предметів. Не отримали призових місць лише з географії та трудового навчання. А ось на міжнародних олімпіадах у минулому році гідно виступили учні хіміко-екологічного ліцею, які вибороли 1 та 2 місця. На міжнародний рівень також  вийшов ліцей інформаційних технологій.

За словами заступника міського голови Олени Лозенко  цього року за попередніми прогнозами золоту медаль мають шанс отримати  235 випускників, претендентів же на срібну понад дев'яносто.

Як ми повідомляли раніше, останній дзвоник для   школярів Дніпропетровська  пролунає 24 травня. Що ж до проведення випускних вечорів, то в навчальних закладах міста вони розпочнуться о 21 годині першого червня.

У 2012/2013 навчальному році  у 162  загальноосвітніх  навчальних  закладах навчається  81 тисяча 44 учні. Випускні класи закінчують: 4 класи - 8 тисяч  17 школярів, 9 класи - 7 тисяч 175 учнів, 11 класи -  5 тисяч 736 випускників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...