App Store Google Play

На голову Асоціації «Наш дім» наїхали просто у центрі Дніпропетровська

25.04.2013 12:56

22 квітня близько другої години по обіді на голову Асоціації захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг "Наш дім", яка об'єднує ОСББ та ЖБК Дніпропетровська, Павла Хобота бух здійснений умисний наїзд.

Про інцидент Дніпрограду повідомив сам постраждалий.

Згідно з його заявою, сталося це при переході ним перехрестя на зелений сигнал світлофору для пішоходів вул. К.Лібкнехта на розі з пр. К.Маркса). Білий автомобіль з номерним знаком АЕ 7477 ЕО, рухаючись на червоний забороняючий сигнал світлофора, просто врубався у низку перехожих. На відміну від більшості громадян, які відскочили вперед чи назад, Павло Хобот спастися від автомобіля не встиг, внаслідок чого отримав удар в правий колінний суглоб і впав.

Піднявшись, громадський активіст зібрався записати номер авто та викликати ДАІ,, втім, молодик у чорних окулярах за кермом автівки, вирішив не чекати і вдруге вдарив пана Хобота у суглоб, аби звільнити собі дорогу, після чого покинув місце пригоди.

«Вважаю, що аби я не відскочив, автомобіль міг би завдати мені досить серйозні травми. Водій автомобіля АЕ 7477 ЕО діяв навмисно та свідомо, створив загрозу моєму здоров'ю та життю. Мені здалося, що поведінка водія була неадекватною, можливо він міг перебувати під впливом алкоголю або наркотичних речовин», - заявив пан Хобот.  

Аналізуючи подію, легко побачити, що йдеться по цілу низку правопорушень. По-перше, автомобіль рухався на червоний сигнал світлофору. По-друге, не пропускав пішоходів, які буквально вискакували з під його коліс. По-третє, умисно, з метою звільнити собі дорогу бив Павла Хобота бампером по ногах. Нарешті, покинув місце дорожньо-транспортної пригоди, не надавши допомоги.

Допомогу постраждалому надав працівник ДАІ, який відвіз П.Хобота до травмпункту 16-ї міської лікарні, де було діагностовано травму правого колінного суглобу.

Зараз у справі ведеться слідство (слідчий - старший лейтенант міліції О.В.Неборачко зі слідчого відділу МУ УМВС України у Дніпропетровській області).

Постраждалий активіст вважає, що в діях водія є не тільки склад адміністративного правопорушення щодо недотримання Правил дорожнього руху, але і склад злочину, що передбачений Кримінальним Кодексом України, зокрема, хуліганство та навмисне нанесення тілесних ушкоджень. 

Дніпроград буде відслідковувати перебіг подій слідства й обов'язково повідомить, чим закінчиться для зухвалого водія його зухвалість й правовий нігілізм.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...