App Store Google Play

У Дніпропетровську сесія міськради почалася з призначення

24.04.2013 10:44

Чергова сесія дніпропетровської міської ради зібрала для шостого скликання рекордно малу кількість депутатів - 97 зареєстрованих при лише 88 присутніх. Натомість в ложі почесних гостей відзначилися одразу четверо народних депутатів: Іван Ступак, Євген Морозенко, Олександр Момот та Ігор Циркін.

На початку сесії депутати відновили втрачений після парламентських виборів баланс. Тоді, нагадаємо, Іван Куліченко був залишився без своїх перших замів, яких у нього, згідно зі структурою, аж двоє. Ігор Циркін подався до столиці під купол Верхової Ради, а не обраний до головного законодавчого органу Анатолій Крупський - на підвищення до обласної адміністрації.

Раніше першим заступником міського голови призначили Володимира Мелещика, який самотужки справлявся з важкою роботою.

Сьогодні ж, як і прогнозувалося, міський голова Дніпропетровська «приріс» другою правою рукою - 42-річним чиновником з команди Олександра Вілкула Дмитром Ковальовим.

За це рішення одностайно проголосували присутні в залі депутати більшості, внісши також зміни до складу виконавчого комітету, куди також увійшов Дмитро Ковальов.

Фракції «Фронту Змін» та «Батьківщини» утримались, не знайшовши аргументів "за" чи "проти" у внутрішній боротьбі в середовищі регіоналів.

Натомість під час проведення сесії Іван Іванович був присутній у Президії один - крісло секретаря міської ради було порожнім.
Галузі, які куруватиме новий зам:

1. Департамент взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та оборонної роботи і з питань надзвичайних ситуацій Дніпропетровської міської ради.
2. Департамент корпоративних прав та правового забезпечення Дніпропетровської міської ради.

Лише в останній момент з сфери впливу "першого першого" заступника міського голови Ковальова до "другого першого" заступника міського голови Мелещина перекочував Фінансово-економічний департамент Дніпропетровської міської ради - ще 19 квітня в проекті рішення про призначення було заплановано, що чергова «темна конячка» з Кривого Рогу одразу візьме під контроль фінансові потоки в Дніпропетровську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...