App Store Google Play

Суд над терористами триватиме до кінця року?

24.04.2013 10:16
Як повідомив журналістам адвокат Віктора Сукачова Олександр Шишкін, "добре буде, якщо судовий процес до кінця цього року вийде на судові дебати".

За його словами, з урахуванням того, що кримінальні справи, які розглядаються в Індустріальному районному суді Дніпропетровська містять 78 томів, дуже сумнівно, що суд завершиться у 2013 році. Також адвокат підкреслив, що його підзахисний В.Сукачов буде давати свідчення в суді.

Схожу думку висловив кореспонденту УНІАН і адвокат обвинувачуваного Дмитра Реви Віталій Погосян.

"Не впевнений, що суд завершиться в цьому році. Я вважаю, що у суді обов'язково мають дати свідчення експерти підривотехніки та хіміки", - сказав В.Погосян.

За словами адвоката обвинувачуваного Лева Просвірніна Олени Кирилової, суд триватиме мінімум ще півроку. Водночас, на її думку, сторона обвинувачення зацікавлена у найшвидшому завершенні цієї судової справи.

Наступне слухання по справі щодо "дніпропетровських терористів" у Індустріальному райсуді Дніпропетровська відбудеться 25 квітня. На ньому продовжиться судовий допит обвинуваченого у скоєнні терактів Віталія Федоряка.

Як повідомляв УНІАН, 27 квітня 2012 року у центрі Дніпропетровська пролунали чотири вибухи, внаслідок яких постраждала 31 особа, у тому числі 10 дітей. За інформацією правоохоронців, усі вибухові пристрої були саморобними, їх було закладено у бетонні урни.

За фактом вибухів прокуратура порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (теракт, скоєний за попередньою змовою групою осіб).

Справа розглядається в Індустріальному райсуді Дніпропетровська.

23 квітня, перед черговим судовим слуханням справи головний обвинувач на процесі прокурор Олександр Гладкий заявив журналістам, що судове слідство у справі «дніпропетровських терористів»триватиме ще «місяць -два».

Він також повідомив, що наразі триває допит обвинуваченого у терактах Віталія Федоряка, до цього в суді були допитані Лев Просвірнін та Дмитро Рева. За словами прокурора, Віктор Сукачов відмовився давати покази в суді, намагаючись змінити порядок ведення судового слідства. В суді будуть допитані 47 потерпілих від терактів та близько 50 свідків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...