App Store Google Play

А Костюченки розпиляють на дорогах ще 163 мільйони. Тепер з Хоботами

23.04.2013 09:33

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області 12 квітня за результатами тендерів уклала низку угод з ТОВ «Спецбудконтакт» на будівельні роботи загальною вартістю 163,22 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

З цієї суми 65,50 млн грн. піде на будівництво транспортної розв'язки на 9-му кілометрі автомобільної дороги Дніпропетровськ - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка.

Ще за 63,40 млн грн. збудують міст через канал Дніпро-Донбас на 28-му кілометрі цієї ж траси.

Решта 34,32 млн грн. піде на залишкові роботи по капітальному ремонту шляхопроводу на км 228-му автомобільної дороги М-18 Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта.

Усі роботи фінансуються з державного бюджету і мають бути завершені до кінця 2014 р.

Засновниками компанії «Спецбудконтакт» є Дмитро і Віктор Хоботи. Останній також відомий як директор «Новомосковського шляхово-будівельного управління № 61» -  дочірнього підприємства ЗАТ Трест «Дніпродорбуд». За останніми даними SMIDA основними акціонерами цієї фірми з частками по 22,8% є колишній міністр транспорту Леонiд Костюченко та його брат Сергій Костюченко, який раніше очолював Дніпропетровську службу автодоріг та був секретарем Дніпропетровської міськради.

Єдиним конкурентом «Спецбудконтакту» на всіх трьох тендерах було ТОВ «Придніпров'я»  - фірма зі статутним фондом 375 грн. Різниця пропозицій складала від 0,3% до 2%.

Згідно з даними «ВДЗ», «Спецбудконтакт» почав вигравати тендери наприкінці вересня 2010 р. За цей час фірма отримала підрядів на загальну суму 651,47 млн грн. Практично на всіх тендерах, що проводилися за процедурою відкритих торгів, єдиним конкурентом фірми було саме «Придніпров'я».

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...