App Store Google Play

Ступак посилює свої позиції в правоохоронних органах?

22.04.2013 12:58
Народний депутат України, колишній керівник Дніпропетровської міліції та заступник голови місцевого управління СБУ, схоже, робить кроки для отримання повного контролю над правоохоронними органами області.

Вплив колишнього заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації із взаємодії з правоохоронними органами на міліцію та Службу безпеки переоцінити важко. Адже сам Іван Іванович має фактино підконтрольного керівника ГУ МВС України в області - генерал Віктор Бабенко є земляком Івана Ступака (обидва родом з Підгороднього), кумом та, подейкують, і креатурою на поточній посаді.

Ба більше - Ступак встиг неодноразово похвалитися добрими стосунками з начальником УСБУ в Дніпропетровській області Володимиром Воропаєм, який хоч обіймає посаду лише півроку, втім не є для народного депутата такою контраверсійною фігурою, як колишній керівник обласного управління Служби Володимир Верхогляд.

Але до теперішнього часу для Ступака залишалася непідконтрольною обласна прокуратура, де, як повідомляв Дніпроград, керівництво має донецьке коріння й вертикальну орієнтацію на Генерального прокурора Віктора Пшонку. Втім, схожу, і в цьому органі в Ступака незабаром, якщо висловлюватися шахматними термінами,  з'явиться своя важка фігура. Принаймні рухи Івана Івановича на це активно вказують.

Цією фігурою має стати керівник Управління  нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими  установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Сергій Юлдашев, який ще недавно очолював Самарську районну прокуратуру Дніпропетровська.

Пан Юлдашев вже незабаром може бути підвищений до заступника прокурора області. Принаймні, за штатним розкладом у Наталі Марчук таких значиться п'ятеро, а на ділі - лише четверо.

Втім, як повідомили Дніпрограду джерела в самій обласній прокуратурі, бажання одних далеко не завжди співпадають з інтересами більшості.

Чим закінчиться боротьба за сфери впливу у правоохоронних органах  Дніпропетровщини, ми обов'язково повідомимо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...