App Store Google Play

Опозиція не змогла змістити Азарова

19.04.2013 15:31

Верховна Рада не змогла висловити недовіру Кабміну і відправити його у відставку. За відповідну постанову опозиції проголосувало лише 190 депутатів.

"За" проголосувало 88 депутатів від "Батьківщини", 35 депутатів від УДАРу, 36 - свободівців, 21 комуніст і 10 позафракційних. "Регіонали" не голосували.

За відставку уряду Миколи Азарова не голосувало 7 депутатів "Батьківщини".

Згідно з результатами голосування, в залі були відсутні Микола Мартиненко, Андрій Павелко, Леонід Сергієнко, Андрій Шевченко (хворіє), Віталій Данилов, Денис Дзендзерський, Сергій Фаєрмак.

Також не голосувало 7 депутатів УДАРУ, включаючи Віталія Кличка (який в залі відсутній).

Крім нього не голосували Едуард Гурвіц, Микола Паламарчук, Юрій Савчук, Ярослав Дубневич, Віктор Пинзеник, Павло Рябікін.

"Давайте побажаємо уряду успіхів, продуктивної роботи на благо держави", - сказав після голосування спікер Володимир Рибак.

Після цього він закрив пленарне засідання.

Водночас, лідер фракції "Батьківщини" Арсеній Яценюк збирається ще раз подати проект постанови про недовіру уряду. Про це він заявив на брифінгу після невдалого голосування за відставку уряду.

Яценюк нагадав, що проти резолюції проголосував лише 91 депутат, і "це є реальна підтримка уряду на сьогоднішній день".

"Ми будемо вносити це питання знову", - сказав він, пообіцявши оголосити подробиці 18 травня. Яценюк також запевнив, що депутати "Батьківщини", які не голосували, були відсутні "з поважних причин".

"Вся фракція була мобілізована. Хтось був у лікарні, хтось захворів, але всі хто був у парламентській залі, всі проголосували", - запевнив Яценюк.

У свою чергу депутат від "Батьківщини" Володимир Ар'єв написав у своєму Facebook:"Будемо вирішувати щодо доцільності перебування у фракції депутатів, яких не було без причини. Не вистачило загалом 36 голосів".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...