App Store Google Play

Дві дніпропетровські школи - в десятці кращих по Україні

19.04.2013 12:20
Школи Києва та Львова цього року назвали кращими за якістю освіти. До такого висновку дійшли ТСН та журнал "Фокус", спільно розробляючи рейтинг 50 кращих середніх навчальних закладів країни.

При підготовці рейтингу було проаналізовано результати зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) більше 12 тис. загальноосвітніх навчальних закладів України.

Перше місце в рейтингу зайняв Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер". У столичному ліцеї найбільша кількість випускників, що набрали на зовнішньому тестуванні високі бали, а 14 учнів показали максимальний результат.

Другий рядок рейтингу зайняв торішній лідер - Львівський фізико-математичний ліцей. Сильна підготовка і як результат - 16 випускників, які набрали вищий бал на ЗНО, забезпечили ліцею місце в трійці лідерів. На третьому місці - київський ліцей "Інтелект".


Як свідчать результати рейтингу, якісною середньою освітою можуть похвалитися не лише великі міста. Так, ліцей Ніжинської міськради при НГУ ім. М. Гоголя зайняв 10-й рядок списку - там є два випускники, які здали ЗНО на 200 балів. Також у списку є ліцеї Славутича та Горлівки і гімназія з Коломиї.

Цього разу з кращими школами країни українці можуть познайомитися не тільки на сторінках журналу, а й в ефірі телеканалу 1+1. Журналісти ТСН розкажуть в ефірі основного випуску новин о 19.30 про кращі школи кожного регіону, а також порівняють вартість навчання в школах-переможцях.

Як рахували рейтинг. Цього року "Фокус" скорегував систему оцінки шкіл. Тепер місце школи в рейтингу залежить від кожного учня, а точніше від його результатів зовнішнього тестування. Так, чим більше учнів показали кращі результати за ключовими предметів (української мови та літератури, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії та англійської мови), тим вище піднімається школа.

Топ-10 українських шкіл:

1. Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер", Київ

2. Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті ім. Івана Франка, Львів

3. Ліцей "Інтелект", Київ

4. Український гуманітарний ліцей Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Київ

5. Технічний ліцей НТУУ "КПІ", Київ

6. Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ ім. Олеся Гончара, Дніпропетровськ

7. Українсько-Американський ліцей, Дніпропетровськ

8. Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, м. Київ

9. Природно-науковий ліцей № 145, м. Київ

10. Ніжинський ліцей при НДУ ім. Миколи Гоголя, м. Ніжин

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...