App Store Google Play

Суд провели в скороченому режимі, бо «терористу» боляче

18.04.2013 18:38
Сьогодні судове засідання у справі «терористів» протривало менше години. Підсудний Віталій Федоряк, протоколи допиту якого озвучують у засіданні, поскаржився на погане самопочуття.

За рішенням суду підсудному викликали швидку, яка мала встановити, чи може він брати участь у засіданні.

«Згідно з довідкою, наданою суду лікарями швидкої, тиск 120/85, пульс - 71, температура - 36,6. Від меддопомоги відмовився», - озвучила головуюча суддя Ігнатенко результати огляду Федоряка.

Як пояснив підсудний, він відмовився від уколу анальгіну, оскільки і так приймає цей препарат.

На питання прокурорів, чи може Федоряк хоча би заслухати протокол і відео його допиту, той відовів: «Я навіть, мабуть, зможу відповідати на питання, однак мені зараз просто боляче».

Віталій Федоряк скаржився на сильний головний біль та нудоту. Через це у засіданні лише оголосили один протокол допиту. Аби його зміст не забувся до наступного засідання, перегляд відео цього ж допиту відклали до вівторка разом із питаннями по змісту протоколу.

«Вам, Федоряк будуть задаватися питання. Тому я вас прошу, будь ласка, будьте готові: лікуйтеся, почувайтеся нормально», - попросила головуюча, оголошуючи перерву у слуханні.

Раніше засідання у справі двічі поспіль відкладалися через Федоряка: спершу він просив собі ще одного адвоката, а потім казав, що захворів. Хоча єдине в чому сходяться адвокати та державне обвинувачення - аби розгляд справи не затягувався. Керівник групи прокурорів навіть заявляв про готовність брати участь у слуханні в щоденному режимі.

Наступне засіданні у справі - 23 квітня о 14:00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....