App Store Google Play

Суд провели в скороченому режимі, бо «терористу» боляче

18.04.2013 18:38
Сьогодні судове засідання у справі «терористів» протривало менше години. Підсудний Віталій Федоряк, протоколи допиту якого озвучують у засіданні, поскаржився на погане самопочуття.

За рішенням суду підсудному викликали швидку, яка мала встановити, чи може він брати участь у засіданні.

«Згідно з довідкою, наданою суду лікарями швидкої, тиск 120/85, пульс - 71, температура - 36,6. Від меддопомоги відмовився», - озвучила головуюча суддя Ігнатенко результати огляду Федоряка.

Як пояснив підсудний, він відмовився від уколу анальгіну, оскільки і так приймає цей препарат.

На питання прокурорів, чи може Федоряк хоча би заслухати протокол і відео його допиту, той відовів: «Я навіть, мабуть, зможу відповідати на питання, однак мені зараз просто боляче».

Віталій Федоряк скаржився на сильний головний біль та нудоту. Через це у засіданні лише оголосили один протокол допиту. Аби його зміст не забувся до наступного засідання, перегляд відео цього ж допиту відклали до вівторка разом із питаннями по змісту протоколу.

«Вам, Федоряк будуть задаватися питання. Тому я вас прошу, будь ласка, будьте готові: лікуйтеся, почувайтеся нормально», - попросила головуюча, оголошуючи перерву у слуханні.

Раніше засідання у справі двічі поспіль відкладалися через Федоряка: спершу він просив собі ще одного адвоката, а потім казав, що захворів. Хоча єдине в чому сходяться адвокати та державне обвинувачення - аби розгляд справи не затягувався. Керівник групи прокурорів навіть заявляв про готовність брати участь у слуханні в щоденному режимі.

Наступне засіданні у справі - 23 квітня о 14:00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...