App Store Google Play

Суд провели в скороченому режимі, бо «терористу» боляче

18.04.2013 18:38
Сьогодні судове засідання у справі «терористів» протривало менше години. Підсудний Віталій Федоряк, протоколи допиту якого озвучують у засіданні, поскаржився на погане самопочуття.

За рішенням суду підсудному викликали швидку, яка мала встановити, чи може він брати участь у засіданні.

«Згідно з довідкою, наданою суду лікарями швидкої, тиск 120/85, пульс - 71, температура - 36,6. Від меддопомоги відмовився», - озвучила головуюча суддя Ігнатенко результати огляду Федоряка.

Як пояснив підсудний, він відмовився від уколу анальгіну, оскільки і так приймає цей препарат.

На питання прокурорів, чи може Федоряк хоча би заслухати протокол і відео його допиту, той відовів: «Я навіть, мабуть, зможу відповідати на питання, однак мені зараз просто боляче».

Віталій Федоряк скаржився на сильний головний біль та нудоту. Через це у засіданні лише оголосили один протокол допиту. Аби його зміст не забувся до наступного засідання, перегляд відео цього ж допиту відклали до вівторка разом із питаннями по змісту протоколу.

«Вам, Федоряк будуть задаватися питання. Тому я вас прошу, будь ласка, будьте готові: лікуйтеся, почувайтеся нормально», - попросила головуюча, оголошуючи перерву у слуханні.

Раніше засідання у справі двічі поспіль відкладалися через Федоряка: спершу він просив собі ще одного адвоката, а потім казав, що захворів. Хоча єдине в чому сходяться адвокати та державне обвинувачення - аби розгляд справи не затягувався. Керівник групи прокурорів навіть заявляв про готовність брати участь у слуханні в щоденному режимі.

Наступне засіданні у справі - 23 квітня о 14:00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...