App Store Google Play

Національному парку - народний захист!

18.04.2013 12:28

Як відомо, місцева влада планує розпочати широкомасштабну реконструкцію пам'ятника Т.Г. Шевченка та прилеглої до нього території ЦПКіВ ім. Т.Г. Шевченка на Монастирському острові в Дніпропетровську.

Екологічна громадськість Дніпропетровська на своїх зборах вивчила проблеми збереження та загрози втрати унікального природного середовища на острові.

Громадськість дійшла висновку, що в процесі проведення реконструкції обличчя і атмосфера західної частини території Монастирського острова можуть бути втрачені або знівечені новими архітектурними надмірностями.

Громадські діячі вважають, що за планом архітекторів інтерес і увагу відвідувачів острова повинна приваблювати не природна його унікальність, а штучний водоспад «Ревучий», який не має жодного стосунку ані до творчості Т.Г. Шевченка, ані до Дніпрових порогів, ані до самого Монастирського острова, а також штучна прогулянкова доріжка.

Громадські діячі вважають, що мощення значної території парку тротуарною плиткою не тільки не виправдане економічно, але і завдасть непоправної шкоди його зовнішності, іміджу, зв'язку часів на острові.

З метою організації захисту та збереження унікального природного заповідного фонду ЦПКіВ ім. Т.Г. Шевченка, що має статус Національного, громадські активісти 17 квітня 2013 заявили про створення ініціативної групи по захисту парку ім. Т. Шевченка. До складу групи увійшли Олексій Ангурець, Наталя Кожина, Сергій Лобановський, Віра Матвієвська, Юрій Рубаха, Василь Сухов, Павло Хазан. На зборах були обговорені стратегічні напрямки діяльності ініціативної групи, найближчі плани та заходи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...