App Store Google Play

Через ралі Януковича дніпряни на півдня відчують себе киянами

18.04.2013 16:39
19 квітня о 15.30 на Фестивальному причалі Дніпропетровська стартує І етап Чемпіонату України з трофі-рейдів «Самарские Дебри 2013». Про це повідомили організатори заходу - Дніпропетровський клуб позашляховиків 4х4. Змагання проходитимуть з 19 по 21 квітня.

Чемпіонат стартує у Дніпропетровську, а сама гонка проходитиме в районі селищ Орловщина, Гвардійське, Черкаське. На змагання з'їдуться близько 100 екіпажів з різних куточків України, а також країн ближнього зарубіжжя. Багатогодинна гонка квадроциклів, мотовсюдоходів, вантажівок з колісною формулою 4х4, позашляховиків з лінійним стартом та GPS-орієнтуванням проходитиме у важкодоступних місцях (болота, ліса, солончаки, яри) уздовж річки Самара. Переможці гонки отримають кубки та призи, зазначають організатори.

Головною зіркою змагань має стати народний депутат України, неодноразовий переможець подібних перегонів у минулому Віктор Вікторович Янукович.

Втім, для більшості городян візит високого гостя й чергове викидання владою грошей на власні забавки обернуться справжнім пеклом, адже у другій половині п'ятниці - в час, традиційно найбільшого навантаження на міські магістралі, - Дніпропетровськ ризикує перетворитися на один великий затор.

Річ у тім, що можновладці, яким далеко до проблем населення підконтрольних територій, вирішила перекрити основні магістралі міста.

Зокрема, з 15:30 до 19:00 буде припинено рух по вул. Набережній В.І. Леніна від Мерефо-Херсонського мосту до Центрального мосту. Про це повідомили у департаменті правоохоронних органів, мобілізаційної та оборонної роботи і з питань надзвичайних ситуацій Дніпропетровської міської ради.

По закінченню заходу колона його учасників у супроводі ДАІ невизначений час рухатиметься за маршрутом: вул. Набережна В.І. Леніна (фестивальний причал) - Центральний міст - просп. Газети «Правда» (до виїзду за межі міста). Під час цього по маршруту у разі необхідності буде частково обмежено рух транспорту, зазначають у департаменті.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...