App Store Google Play

Митний союз знову накинувся на українські товари. Почали з труб Пінчука

17.04.2013 09:24
Департамент захисту внутрішнього ринку Євразійської економічної комісії почав повторне розслідування в цілях перегляду розміру ставок антидемпінгових мит щодо деяких видів труб, які походять з України і ввозяться на територію Митного союзу. Про це сказано у повідомленні комісії.

«Рішення прийнято на підставі результатів розгляду заяви підприємств «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод», «Інтерпайп Новомосковський трубний завод», «Інтерпайп Ніко Тьюб», які є виробниками сталевих труб в Україні і здійснюють поставки деяких видів сталевих труб до Митного союзу», - йдеться у повідомленні.

Мова йде про ставки антидемпінгового мита на обсадні труби (18,9% від митної вартості), насосно-компресорні труби (19,9%), а також нафтопровідні труби, газопровідні труби і гарячодеформовані труби загального призначення (усі - діаметром до 820 мм включно, ставка мита - 19,4% для трьох підприємств компанії «Інтерпайп», 37,8% - для Дніпропетровського трубного заводу та інших підприємств).

При цьому, згідно з угодою між Україною і країнами Митного союзу від 22 вересня 2011 року, вказані мита не стягуються, оскільки Україна взяла на себе добровільне зобов'язання поставляти цей вид товару в рамках певних квот.

Встановлений термін подачі заявок для реєстрації як учасників розслідування - 15 травня 2013 року, термін надання відомостей, які стосуються розслідування - 14 липня 2013 року.

Нещодавно Єврокомісія припинила антидемпінгове розслідування імпорту квадратних і прямокутних зварних труб з України, Туреччини та Македонії.

У травні 2012 року Бразилія почала розслідування щодо імпорту прокату з України і ще п'яти країн.

У вересні 2012 року ЄС знизив антидемпінгові мита на імпорт безшовних труб для 2 заводів «Інтерпайпу» з 17,7% до 13,8%.

«Інтерпайп» - міжнародна вертикально-інтегрована трубно-колісна компанія, яка входить в десятку найбільших у світі виробників безшовних труб і є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс в світі. «Інтерпайп» контролюється бізнесменом Віктором Пінчуком.

Економічна правда

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...