App Store Google Play

Свідки "прозріли": Токар був тверезий, а кого вбив - ті самі винні

16.04.2013 09:59
Свідки у справі про дорожньо-транспортну аварію, учасником якої був голова Зачепилівської районної ради Харківської області і в якій загинула одна людина, змінили свої свідчення щодо стану, в якому був посадовець. Слухання справи відбувається в Індустріальному районному суді Дніпропетровська.

Зокрема, співробітник ДАІ, який першим прибув на місце аварії і раніше стверджував, що голова райради був в стані алкогольного сп'яніння, тепер уже сумнівається, що відчував від нього запах алкоголю. Він не виключає, що то міг бути запах тосолу.

Лікарі швидкої допомоги, які оглядали обвинуваченого, теж про запах спиртного від голови райради наразі нічого не пам'ятають.

Сам посадовець, якого нещодавно
відпустили під підписку про невиїзд, стверджує, що того дня не вживав спиртних напоїв.

30 листопада 2012 року в Дніпропетровську голова Зачепилівської райради, кермуючи автомобілем Мitsubishi Рajero, виїхав на смугу зустрічного руху, де зачепив три авто. Одна людина загинула на місці події, троє були травмовані.

У повідомленні ДАІ тоді йшлося про те, що голова райради «мав ознаки алкогольного сп'яніння», однак наразі в даних слідства цього факту немає. Після ДТП посадовця шпиталізували із травмою голови.

31 січня 2013 року в Індустріальному районному суді Дніпропетровська почали розглядати справу щодо резонансної дорожньо-транспортної пригоди. Рідні загиблого у ДТП зажадали мільйон гривень моральної компенсації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...