App Store Google Play

Скільки ще Прокуратура покриватиме фальсифікаторів?

16.04.2013 14:57

17 квітня об 11:30 у Жовтневому районному суді м. Дніпропетровська адвокат Дмитра Реви оскаржуватиме дії слідчого прокуратури, який намагається зам'яти факти фальсифікації у резонансній справі.

З матеріалів розслідування видно, що факт фальсифікації встановлений і доведений, проте слідчий вперто не бачить у цьому жодних правопорушень.

Ніхто з опитаних у своїх показах не заперечує того факту, що оперуповноважений Пилипенко здійснив дзвінок з телефона Реви на номер Сукачова. Матеріали розслідування також доводять, що пан Пилипенко не отримував відповідних розпоряджень керівника слідчої групи, а такі дії до його повноважень не входять. Тобто розслідуванням підтверджується факт перевищення повноважень Пилипенком, що є кримінальним правопорушенням.

Розслідування проводилося із порушенням процесуальних строків, дій щодо усунення суперечності у показах свідків слідчий не вжив.

Крім того, слідчий маніпулює вимогами, що ставилися Ревою Д.В. у заяві про кримінальне правопорушення. Аби не розглядати заяву по суті, слідчий вказує ніби Рева оскаржує факт притягнення його до кримінальної відповідальності, що не відповідає дійсності.

Захисники Дмитра Реви наполягатимуть на притягнення до відповідальності осіб, що порушили його права та штучно створили підстави для його арешту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...