App Store Google Play

Мобільна версія сайту дніпропетровського ДАІ - сервер дорогезного порно

16.04.2013 12:06

На офіційному сайті ДАІ Дніпропетровської області багато корисної інформації. Є нормативна база, зразки різних заяв, статистика ДТП і навіть юридична консультація онлайн.

Це все може побачити будь-який користувач, який за допомогою комп'ютера, вдома або на роботі, відвідає даний ресурс. Але іноді відвідати сайт потрібно, перебуваючи в кафе або в парку на лавці. Тут на допомогу прийде мобільний телефон, який останнім часом перетворився на справжній міні-планшет. Великий сенсорний екран, висока якість відображення картинки і доступний інтернет тільки підвищує комфорт при серфінгу в інтернеті.

Саме з такого телефону, один з активістів руху "ЗОВ", спробував відвідати офіційний сайт ДАІ який знаходиться за адресою gai.dp.ua. Ввів адресу сайту в баузер і ... нічого не побачив. Сайт ДАІ так і не завантажився. Натомість автоматично з цього сайту скачався маленький файлик з обнадійливою назвою "update" (з англ. - Оновлення). Цей файл виявився додатком (програмою), для телефону з операційною системою Android.
Саме з такою операционкой був телефон у активіста, і він вирішив цей додаток встановити, припускаючи, що за допомогою даної програми, йому буде зручніше переглядати сайт ДАІ.

Програма встановилася в лічені секунди, але при запуску попередила, що на цьому сайті є відео, яке дозволяється переглядати тільки дорослим.
Напевно, відео страшних ДТП - подумав активіст - і натиснув кнопку, підтверджуючи, що йому вже є 18 років.

Яке ж було здивування, коли, замість нормативних документів, або нових Правил дорожнього руху, активіст побачив звичайну "полуничку".
Так, замість корисної інформації для водія, програма, яка була завантажена з сайту ДАІ, показала справжнісіньке порно.

Хто, і з якою метою, помістив на офіційному сайті ДАІ програму з порнографією - сподіваємося, розбереться прокуратура, оскільки невідомі, які підключилися до сайту Державтоінспекції не просто демонструють усім бажаючим заборонене "недитяче відео", а ще й вимагають через СМС за це грубезні гроші.

ЗОВ 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...