App Store Google Play

Дніпропетровська влада влаштувала совко-шоу на підтримку «руського міра»

16.04.2013 09:42

15 квітня 2013 року в Дніпропетровськ у рамках Всеукраїнської Вахти Пам'яті прибув міжнародний автопробіг «Наша Велика Перемога», який проходить містами-героями України, Росії, Білорусі, Казахстану. Учасники пробігу - 10 екіпажів автомобілів - везуть масштабну копію Прапора Перемоги нашого народу у Великій Вітчизняній війні. Дніпропетровщина передала учасникам естафети Кубок «Великої Перемоги» до Музею Великої Вітчизняної війни у Москві. Принаймні так обізвала ганебне дійство на славу одного з найкривавіших режимів у історії людства прес-служба Дніпропетровської ОДА.

Автопробіг-естафета проходить у рамках Міжнародного громадського проекту «Наша Велика Перемога» по території України, Росії, Білорусі та Казахстану. Автопробіг стартував 23 березня  в місті-герої Севастополі (Україна) і завершиться 9 травня в місті-герої Москві (Російська Федерація). 9 травня учасники проекту винесуть копію Прапора Перемоги на Червону площу, а 10 травня прапор буде урочисто передано в Центральний музей Великої Вітчизняної війни.

У рамках святкового мітингу голова Дніпропетровської міської ради ветеранів Анатолій Клешня передав учасникам автопробігу пам'ятний знак від ветеранів і жителів Дніпропетровщини - спеціально виготовлений за завданням Віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула до вахти пам'яті «Кубок Великої Перемоги».

«Сьогодні ми передаємо в Центральний музей Великої Вітчизняної Війни в Москві спеціально виготовлений до Вахти Пам'яті Кубок «Великої Перемоги». Він відлитий з бронзи і прикрашений стилізованими язиками полум'я - символом Вічного Вогню і вічної пам'яті про великий подвиг нашого народу. На честь сьогоднішньої урочистої зустрічі Кубок прикрашений написом «Пишаємося Великою Перемогою! Всеукраїнська вахта пам'яті Україна-Дніпропетровськ», - сказав Олександр Вілкул.

У рамках естафети протягом 48 діб 10 екіпажів з регіонів України та Росії подолають 25 тис км і відвідають 13 міст-героїв, 35 міст військової слави, 10 міст, нагороджених орденом Вітчизняної війни I ступеня.

«Після 9 травня 1945 року - великого дня Великої Перемоги - щодня ми несемо Вахту Пам'яті про війну та її героїв. Перемога над німецько-фашистськими загарбниками - це перемога духу та єдності. І наш святий обов'язок зберегти не лише пам'ять про Велику Перемогу та Величний Героїзм, а й зберегти дух братерства та єднання народів, які боролися за мир на землі. Міжнародний автопробіг «Наша Велика Перемога» знову з'єднає місця військової слави та великих боїв, об'єднає жителів різних країн у спільній радості Перемоги та Пам'яті про Вічний Подвиг», - сказав Дмитро Колєсніков.

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков зазначив, що в регіоні ведеться велика комплексна робота по збереженню пам'яті про Велику Вітчизняну війну. Цього року загалом в області спрямовано майже 3 млн грн на ремонт і відновлення монументів. Дмитро Колєсніков зазначив, що Президент України Віктор Янукович дав завдання на високому рівні провести святкування Дня Великої Перемоги та всіх пам'ятних дат, пов'язаних з історією Великої вітчизняної війни.

Дніпропетровщина шанує своїх героїв-визволителів, які боролися за свободу нашої землі, відбудовували та підіймали країну з руїн у важкі післявоєнні роки.

«Впевнений у тому, що проведення автопробігу  Всеукраїнської Вахти Пам'яті «Пишаємося Великою Перемогою» є надзвичайно важливим для усіх. Адже кожен з нас має пам'ятати про подвиг воїнів-визволителів, які ціною власного життя врятували світ. На Дніпропетровщині проводиться комплекс заходів, спрямованих на увічнення героїчного подвигу воїнів Великої Вітчизняної війни, приурочених до пам'ятних дат значущих боїв, днів звільнення міст та районів області. Проходять мітинги пам'яті, уроки мужності, зустрічі з ветеранами - свідками та учасниками тих подій», - сказав Євген Удод.

На новий рівень в регіоні виводиться військово-патріотичне виховання молоді. Для дітей проводяться краєзнавчі експедиції  «Історія міст і сіл України», «Моя Батьківщина - Україна», фольклорно-етнографічній експедиції  «Звичаї, обряди та традиції мого краю». У навчальних закладах області функціонують 264 музеї (з них 96 - Бойової слави). Проводяться дитячо-юнацькі військово-спортивні патріотичні ігри „Сокіл" та „Зірниця". Учні та студенти створюють волонтерські загони, які надають допомогу ветеранам, учасникам Великої Вітчизняної війни, особам похилого віку. Зокрема, традиційними вже стали операції "Ветеран живе поруч" та "Милосердя".

Ще одна важлива робота, яка гідно ведеться на Дніпропетровщині, - розвиток і підтримка пошукового руху. Цю діяльність за підтримки влади веде низка громадських організацій. Лише протягом 2012 р. урочисто поховано 720 загиблих радянських воїнів, військовополонених та мирних жителів, знайдених під час пошукових робіт на місцях боїв у Дніпропетровському, Криничанському, Софіївському, Нікопольському, Царичанському районах області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...