App Store Google Play

Андрій Павелко переобраний головою федерації футболу Дніпропетровщини

16.04.2013 14:10

У Дніпропетровську відбулася VI звітно-виборна Конференція Федерації футболу Дніпропетровської області та підведення підсумків конкурсу «Гордість футбольної Дніпропетровщини-2012».

Подію відвідали перший віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов, голова запорізької обласної Федерації футболу Віктор Межейко, гравці ФК «Дніпро» Руслан Ротань та Артем Федецький, а також прославлені ветерани дніпропетровського футболу минулих років та інші почесні гості.

Присутні делегати Конференції одноголосно підтримали кандидатуру народного депутата України Андрія Павелко, який був переобраний головою ФФДО на майбутній 4-річний період.

Учасникам Конференції Андрій Павелко розповів про виконану за минулий звітно-виборний період роботу, про досягнення й успіхи обласної Федерації футболу за минулі 4 роки, і про завдання, що стоять перед головним футбольним органом області, і про ті проблеми, які ще потрібно вирішувати.

Разом з тим, було обрано новий виконком, контрольно-дисциплінарний і апеляційний комітети. Так, Першими заступниками голови обрані Микола Колючий і Дмитро Бичков, на якого крім цього покладено обов'язки виконавчого директора ФФДО. Одним із заступників Андрія Павелко у знову обраному виконкомі став відомий у регіоні та країні спортивний журналіст Анатолій Шинкаренко. У новий склад виконкому також були введені нові члени: Юрій Почесний, Юрій Зубко, Іван Запорожан, Віталій Чумак, Олександр Дювбаков і Роман Прощенко.

До складу контрольно-дисциплінарного комітету ФФДО були обрані: голова - Анатолій Кескюла, заступник голови - Микола Зайцев, а також члени комітету Ярослав Дерев'янко, Олександр Капустін та Михайло Крапівкін. Апеляційний комітет працюватиме у наступному складі: голова - Дмитро Батура, заступник голови - Олександр Меркулов та член комітету - Микола Берест.

«Мені імпонує, що на Дніпропетровщині разом з помітними зрушеннями в розвитку футболу в регіоні, поліпшення якості проведення змагань, керівники розуміють, що попереду ще багато роботи. У першу чергу, це підняття на якісно новий рівень жіночого футболу, виховання нової плеяди арбітрів, якими ваш регіон славився завжди, розвиток футбольної інфраструктури, будівництво власного Будинку футболу та інші. Таке розуміння реальної ситуації справ вселяє надію, що ці та інші питання будуть вирішені », - підкреслив у своїй промові Анатолій Попов.

На завершення Конференції за давньою традицією відбулося нагородження цінними подарунками, Почесними грамотами та медалями Федерації футболу України активістів та ветеранів футбольного руху Дніпропетровщини. Так, медаллю ФФУ нагороджені Анатолій Пучка, Олексій Гордієнко; почесними знаками ФФУ відзначені Іван Запорожан, Олександр Білий, Олександр Меркулов; Почесні грамоти вручені Євгену Рижкову та Юрію Зубку.

Під час конференції було визначено та нагороджено кращі за підсумками обласного конкурсу «Гордість футбольної Дніпропетровщини-2012» в 10 номінаціях.

Так, кращим тренером дитячо-юнацького футболу Дніпропетровської області став Сергій Абоян (ДЮСШ-12, м. Дніпропетровськ), а кращим гравцем в дитячо-юнацькому футболі був обраний Максим Третьяков (ФК «Дніпро», Дніпропетровськ).

Краща дитячо-юнацька футбольна школа Дніпропетровської області - «Дніпроагро» (м. Синельникове).

Кращою міською федерацією футболу стала Федерація футболу міста Кривий Ріг, а в аналогічній номінації тільки серед районних федерацій кращою була названа Федерація футболу Томаківського району.

Роман Прощенко (м. Дніпропетровськ) був названий кращим арбітром у номінації «Перспектива року».

Відкриттям футбольного року стала команда «УВС», яка в минулому році виграла Кубок області і зовсім недавно додала до нього перемогу в Зимовій першості Дніпропетровщини - Кубку пам'яті Миколи Кудрицького.

За результатами голосування кращим тренером аматорського футболу Дніпропетровської області визнаний Руслан Переверзій («Міттал», Кривий Ріг), а кращим гравцем аматорському футболі був визначений Сергій Ломака (ФК «Колос», Нікопольський район).

Нарешті, кращим футбольним журналістом року Дніпропетровської області названий Анатолій Шинкаренко.

Також свої заслужені Кубки та медалі отримали чемпіони та призери обласних змагань, що проходили минулого року.

Ветерани дніпропетровського футболу також були відзначені преміями, а всі міські та районні федерації футболу області отримали від Андрія Павелко футбольні м'ячі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...