App Store Google Play

"Приватбанк" вивів 200 тис. людей на прибирання України

15.04.2013 08:51
Велике прибирання розгорнулося в суботу майже в усіх містах і містечках України, а також у Грузії, Росії, Латвії ба, навіть, Португалії. Скрізь ентузіасти підмітали, прибирали сміття, згрібали торішнє листя, висаджували квіти та дерева, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Загалом майже 200 тис. людей підтримали ініціативу "Приватбанку" та вийшли на щорічний весняний суботник.

Традиційно прибирали не тільки співробітники банку, а й місцеві жителі - для них місця прибирань на картах позначали зеленими листками, тож, залишалося тільки обрати найближчий.

Борсатися у багнюці, зізнаються офісні працівники, неприємно, але працювати звикли добросовісно, тому смердючі купи повністю "перекочовують" у пакети для сміття.

З набережної в Дніпропетровську банківські співробітники забрали матраси, пакети, автомобільну гуму тощо. Прибирали загалом 3,5 години та звільнили від сміття та минулорічного листя 1,5 км набережної.

"Кращає після кожного прибирання. Люди, котрі тут були, на місяць, два або три забувають, що таке смітити на вулицях. Щоправда, подивився сьогодні на ті дерева, котрі ми висаджували в минулому році - деякі зламані, на жаль", - розказав голова правління "Приватбанку" Олександр Дубілет.

Ініціатори масового прибирання впевнені, що головне - це приклад. Результат не забариться.

"Ця акція вже вийшла за межі України. Сьогодні працюють наші колеги в Росії, Латвії, Португалії, Іспанії. Нормальна реакція людей - зібрати сміття, привести до ладу територію", - каже директор філіалу Сергій Волков.

Скільки протримається наведена банківськими співробітниками чистота тепер залежить від мешканців прибраних районів. Вони самі все частіше приєднуються до суботників. Ініціатори ж кажуть, що більше таких людей, то чистіше стає у містах країни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...