App Store Google Play

На рок-фестивалі у Дніпрі покажуть петриківський розпис

15.04.2013 15:50

З 12 по 14 липня у Дніпропетровську проходитиме другий Міжнародний музичний фестиваль The Best City. UA.

Торік цей триденний open-air за рівнем учасників та кількістю глядачів, яких було більше 50 тисяч, увійшов до двадцятки наймасштабніших європейських музичних фестивалів. Цього року організатори обіцяють ще більш високий рівень музичної події.

Вже зараз організатори називають деяких хедлайнерів фесту: це українські групи «Воплі Відоплясова», ТНМК, британська команда «Hurts». А також російська група «Мумій Троль», яка на фестивалі вперше в Україні покаже свій новий альбом. За декілька тижнів організатори обіцяють оголосити весь line-up».

Відкриватимуть фестиваль The Best City будуть українські команди «Мотор'рола» і «Воплі Відоплясова», на початку другого дня виступить український «Kozak System», а третій день почне «Танок на майдані Конго».

Російський рок на фестивалі буде представлений такими колективами як «Нічні Снайпери», «Бі-2», «Сплін», «Ленінград». Приїдуть британські рокери «Enter Shikari». Ведуться переговори ще з низкою команд світового рівня.

У рамках фестивалю пройде зліт байк-клубов «Angels» (Дніпропетровськ) та «Black Ravens» (Кривий ріг). Очікується участь близько тисячі гостей з інших байк-клубов.

Цього року організатори фестивалю обіцяють не лише насичену музичну, але й активну культурну програму. У тому числі - арт-територію, присвячену традиційному виду козацького мистецтва - Петриківському розпису, який цього року номінується ЮНЕСКО на отримання статусу всесвітньої культурної нематеріальної спадщини.

Головою оргкомітету фестивалю є віце-прем'єр Олександр Вілкул, який вже оголосив старт відбору на другу сцену - New Live Stage, де молоді музиканти матимуть змогу показати себе.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...