App Store Google Play

Стару Саксагань промиють водою з брудного озера

12.04.2013 13:02

Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів Держводагентства України 5 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ПП «Універсалгазбуд» на відновлення водності річки Стара Саксагань у Центрально-міському районі міста Кривий Ріг. Вартість угоди склала 12 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Для покращення екологічного стану річки збираються організувати «періодичний обмін води з подачею через водоскидну споруду колишнього озера Солоне по б. Карнаватка в виток річки С. Саксагань». Проектом передбачено до кінця 2014 р. здійснити двократний обмін води.

ПП «Універсалгазбуд» заснував у 2006 р. Сергій Ларіоненко. У червні 2011 р. фірму перереєстрували на Миколу Ярощука, вже через кілька місяців на британську  компанію «Вестхолм К/С», а минулого року - на ПП «Будальтернатива» того ж Ярощука. Увесь цей час статутний капітал фірми складав 500 грн.

Два роки тому ця фірма уже отримувала підряд на розчищення та укріплення русла Старої Саксагані за 27,51 млн грн. Загалом же за останні п'ять років фірма виграла тендери на 205,09 млн грн.

Єдиним конкурентом фірми на цьому тендері з різницею в 0,4% було ТОВ «Теплогазстрой», власником котрого до вересня 2012 р. був той самий Сергій Ларіоненко. Пізніше фірму переоформили на Юрія Луньова. За останні п'ять років «Теплогазстрой» отримала підрядів на 42,08 млн грн.

Довідково:

Озеро Солоне - це штучно створений резервуар для прийняття дренажних вод з бульвару Вечірнього і вулиці Дніпропетровське шосе. Поруч з озером розташовані каналізаційні насосні станції «Кривбасводоканалу», стічні води з яких у разі аварійної ситуації надходять безпосередньо у водоймище і можуть послужити джерелом його забруднення. Про це повідомляється на офіційному сайті виконкому Довгинцівського району, в якому розташована водойма. У повідомленні виконкому також зазначено, що дослідження СЕС виявили в озері Солоному завищений рівень лактозо-позитивної кишкової палички, окрім того рівень коліфагів (бактеріальних вірусів) перевищує норму у два рази. Це свідчить про бактеріальне забруднення води та потенційну можливість виникнення і розповсюдження інфекційних захворювань серед населення, через що купатися у водоймі заборонено.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...