App Store Google Play

Комунальники розіграли 32 млн на утримання міста між рідними "фірмами"

12.04.2013 09:09

Департамент комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міськради 2 квітня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Торонадо-Л.Т.Сервіс» на послуги з утримання автошляхів міста, малих архітектурних форм та охорону об'єктів. Вартість угоди склала 32,17 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Упродовж року коштом місцевого бюджету фірма прибиратиме і митиме дороги за допомогою техніки, а взимку посипатиме й чиститиме їх від снігу та льоду, прибиратиме сміття, у тому числі з урн та контейнерів. Також «Торонадо-Л.Т.Сервіс» виготовлятиме та встановлюватиме пішохідні огорожі, урни й лавки. Кількість та місця встановлення не вказані.

Окрім того у списку обов'язків фірми - регулювання чисельності безпритульних тварин у місті. У технічному завданні вказані їхня кількість - 6 834 тварин - однак не уточнюється, що саме співробітники робитимуть з ними. Не зазначено також які об'єкти фірма буде охороняти упродовж 60 тис годин.

Фірму «Торонадо-Л.Т.Сервіс» заснував у 1998 р. Тарас Палій, котрий вийшов зі складу власників у 2011 р. Наразі засновниками компанії є Сергій Банкожитенко, Олександр Ковалевський та Олександр Дзюба.

Тарас Палій також є співзасновником іншої фірми - ТОВ «Спеціалізована пересувна механізована колона 788». Ця фірма була єдиним допущеним до участі конкурентом «Торонадо-Л.Т.Сервіс» на даних торгах. Різниця пропозицій двох компаній склала 0,05%.

У тендері намагався взяти участь ще один учасник - ТОВ «Дніпроклінер». Згідно з протоколом розкриття конкурсних пропозицій його заявку було відхилено, оскільки вона «не відповідає вимогам ДКТ». Разом з тим офіційний протокол відхилення на сайті «ВДЗ» не опубліковано, тому причини прийняття такого рішення невідомі.

Згідно з даними «ВДЗ», фірма «Торонадо-Л.Т.Сервіс» почала вигравати тендери на утримання міста й ремонт доріг влітку 2010 р. З того часу вона отримала підрядів на 112,03 млн грн.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...