App Store Google Play

Боржник, втікаючи від виконавчої служби, давив людей машиною

12.04.2013 11:50

Зухвала втеча від боргів. У Дніпропетровську власник дорогого джипа збив працівника банку, коли тікав від виконавчої служби. Його машину мали забрати за те, що чоловік не повертав кредит. У ДАІ кажуть: це просто диво, що не постраждали перехожі, адже усе відбувалось в людному місті. Тепер боржника, окрім банку, розшукує ще й міліція.

Це сталось о чотирнадцятій годині у самому центрі міста. Поряд - міський парк та кілька ресторанів. Саме тут співробітники банку і побачили автомобіль, який давно знаходиться у розшуку за борги клієнта.

На місце викликали представників виконавчої служби. Співробітник банку Вадим Бальцев каже: за цією машиною полювали давно. Бо її власник мав величезний борг, а автомобіль виступав заставним майном по кредиту.

Вадим Бальцев, співробітник банку, повідомив: " Заборгованість за кридитним договором становить понад 1 мільйон 800 тисяч гривень. Боржник не виконував своїх зобов'язань з 2009 року".

Як розгортались події, свідки встигли зняти на мобільний телефон.

Коли представники виконавчої служби показали боржникові постанову суду про вилучення автомобіля, чоловік заскочив у салон та натиснув педаль газу.

Олег Бакай, співробітник Державної виконавчої служби Красногвардійського району Дніпропетровська, розповів журналістам, що підозрюваний, стрибнувши в машину, почав тистути на газ, вдарив його зеркалом, потім повернув і просто наїхав на представника банку. Останній опинився на капоті, з якого злетів під час газування на перехресті.

Збитий чоловік - у стані шоку. Він помітно кульгає.

Микола Саринчук, співробітник міського відділу ДАІ, повідомив, що для постраждалого була викликана "швидка", яка забрала його до 16-ї міської клінічної лікарні на обстеження. З виявлених на місці травм - забиття коліна, решту мають з'ясувати в поліклініці.

Співробітники банку та виконавчої служби кажуть: на їхній пам'яті це перший випадок настільки зухвалої втечі. Вони вже подали заяву у міліцію. Боржника оголосили у розшук.

Новини, ТК "Інтер"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...