App Store Google Play

Любоненко отримає півмільйона на підтримку двох сайтів Кривого Рогу

11.04.2013 10:18

Криворізький міськвиконком Дніпропетровської області 1 квітня  уклав низку угод з ТОВ «Нова-Ком» на інформаційні послуги загальною вартістю 492 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

З цієї суми 352 тис грн. піде на розвиток, супровід, технічну підтримку та просування сайту «Криворізький ресурсний центр». Під просуванням мається на увазі модифікація програмного коду для пошукових систем, створення алгоритмів для наповнення ключовими словами ресурсів споріднених за змістом та значенням у різних словосполученнях, наповнення службовою інформацією, яка інтегрована у функціонал сайту.

Решта 140 тис грн. піде на Інтерактивну мультимедійну електронну енциклопедію інфраструктури міста, для неї замовлений той самий перелік послуг, окрім просування.

Тендери на усі послуги провели за неконкурентною процедурою «закупівля у одного учасника», оскільки саме фірма «Нова-Ком» розробляла обидва ресурси - сайт у 2009 р., а енциклопедію - у 2011 р. Підряд на розробку фірма отримала за результатами конкурсів і тепер має авторське право на обидва програмні комплекси.

Послуги по обох сервісах оплачуватимуть з місцевого бюджету.

Засновником ТОВ «Нова-Ком» є ТОВ «Нара», яке займається торгівлею автомобілями, деталями до них, послугами з техобслуговування та ремонту, тощо. До складу засновників «Нари» входить Надія Любоненко - дружина Юрія Любоненко, який на момент створення сайту в 2008 році був мером Кривого Рогу, а нині є народним депутатом від Партії регіонів.

Минулого року послуги з супроводу та розвитку сайту та енциклопедії обійшлися в 273 тис грн. Згідно з даними «ВДЗ», жодного іншого тендеру, окрім як на ці два ресурси міськради, фірма не вигравала.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...