App Store Google Play

Задля здоров’я нації - велосипеди напрокат безкоштовно

10.04.2013 09:52
9 квітня в медіа центрі «ДНІПРО ПОСТ» відбулася прес-конференція, під час якої Євген Хіль, організатор акції «Велосипед напрокат безкоштовно» поділився своїми мотивами й  планами.

За словами ініціатора акції, ідея безкоштовного прокату вже давно існує Європі. На пострадянському просторі таку послугу започаткували торік в Санкт-Петербурзі.

Побачивши приклади в одній із соціальних мереж, Євген вирішив, що Дніпропетровськ нічим не гірший за Санкт-Петербурга.

«Я - любитель велосипедів і хочу привернути увагу людей до велоспорту та велопрогулянок. Велосипед дарує людям здоров'я і радість. Я це спостерігаю, коли люди беруть велосипед напрокат і приходять після прогулянки радісні і щасливі», - поділився враженням від першого досвіду пан Хіль.

Ідея проекту полягає в тому, що люди приносять свої старі, поламані, непотрібні велосипеди. Євген їх відновлює і безкоштовно дає користуватися.

«Зараз я відновлюю відразу кілька велосипедів. Вони в розібраному стані, їх треба чистити, ремонтувати, збирати і фарбувати. Один з них - мій старий спортивний, кілька віддали люди, запчастини для інших вдалося придбати дуже дешево. Незабаром буде готовий велосипед «Десна» і старі велосипеди білоруського виробництва «Аист», також мені пообіцяли віддати один «Орльонок».

Ініціатор акції розраховує на підтримку велолюбителів і людей, зацікавлених у цьому і сподівається, що люди будуть віддавати якісь непотрібні їм комплектуючі. Також, каже Євген, не завадив би хоч один веломайстер, який би за невелику плату або безкоштовно допомагав з реконструкцією, бо самому йому вже не вистачає рук і часу.

«Звичайно, я буду вводити деякі обмеження за часом прокату. Одна людина зможе взяти велосипед і кататися на ньому до 3-х годин. Це на випадок, якщо буде багато бажаючих, щоб всі змогли проїхатися. Також в перший час я планую брати заставу 200 гривень, щоб людина не забрала, не вкрала і навмисно не зламала велосипед. Адже ще треба зрозуміти, наскільки наші люди готові користуватися безкоштовним і дбайливо до нього ставитися», - висловив Євген Хіль свої застереження.

У планах вело прокатників - зробити прогулянки велосипедами не лише корисними, а й цікавими. Спільно з антікафе «Риба Андрій» Євген незабаром випустить мапу, на якій будуть нанесені туристичні прогулянкові велосипедні маршрути нашого міста.

Взяти велосипед можна буде в існуючому пункті прокату на вул. Сєрова, 4. Тел. 067-407-87-51, 063-654-85-61, 066-973-96-69. Сайт veliki.dp.ua .

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...