App Store Google Play

Регіонали понизили статус Яцуби до депутата міськради

09.04.2013 13:27
Колишній губернатор Дніпропетровщини, народний депутат першого та шостого скликань, тричі міністр в урядах Віктора Януковича та Миколи Азарова Володимир Григорович Яцуба «підкорив нову політичну висоту».

На позачергових виборах до Севастопольської міської ради 7 квітня 2013 року теперішній голова Севастопольської держадміністрації набрав, за підрахунками міської ТВК трохи більше половини голосів вдячних мешканців міста, повідомляє портал "События Крыма".

Тепер голова міської виборчої комісії Севастополя Валерій Медведєв вимагає від новообраного кандидата скласти повноваження депутата Дніпропетровської обласної ради, аби стати депутатом Севастопольської міської ради.

"Ми плануємо в найближчі дні опублікувати результати виборів у" Севастопольських вістях ". Після цього Володимир Григорович відразу ж має скласти повноваження депутата Дніпропетровської обласної ради, написавши туди заяву", - сказав голова ТВК.

Час у колись відомого політика ще є, адже згідно із Законом про вибори депутатів місцевих рад, у ТВК є 5 діб на оприлюднення результатів, після чого у 20-денний термін новобраний депутат має представити заяву про складання депутатських повноважень у іншій раді. В тому, що у Дніпропетровську заяву Яцуби, який вилетів з крісла голови обласної державної адміністрації на хвилі громадських протестів взимку 2004, приймуть, у Севастополі навіть не сумніваються.

Пояснити причину «розміну» колись потужної політичної фігури до рівня депутата міської ради досить непросто, та ще й у час, коли Партія регіонів відчуває неабиякий кадровий дефіцит і цілі групи «блакитних» депутатів з міських та районних рад перебираються у Верховну Раду.

Нагадаємо, в березні у Дніпропетровську крок з міської в обласну раду здійснив непримітний ректор одного з вишів Олександр Пшинько. Тепер у обласній раді Дніпропетровщини з'явиться ще одна вакансія і область чекають чергові позачергові вибори.

На 19-му ж мажоритарному окрузі у Севастополі регіонали задіяли використану в Дніпропетрвоську схему з низькою явкою (близько третини виборців) і адмінресурсом, що і забезпечила перемогу Яцубі. За кандидата від партії "УДАР" Дмитра Білоцерківця проголосувало 28,5% виборців. Кандидата від КПУ Сергія Суміна підтримали 8,8% мешканців округу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...