App Store Google Play

«Регіонали» розпиляли 14 млн на колекторs, стадіоні й дитячому таборі

08.04.2013 09:09

Управління капітального будівництва Криворізького міськвиконкому Дніпропетровської області 28 березня за результатами тендерів уклав низку угод на будівельні роботи загальною вартістю 14,06 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Більшу частину цієї суми отримає ТОВ «Криворіжжитлобуд».

Зокрема 10,66 млн грн. фірмі додали на другу чергу будівництва каналізаційного колектора по вул. Модрівській. Раніше з «Криворіжжитлобудом» вже підписували на цей об'єкт угоди загальною вартістю 10,41 млн грн.

Ще за 2,17 млн грн. фірма реконструює приміщення центральної трибуни стадіону «Металург».

Основними власниками «Криворіжжитлобуду» є депутат Криворізької райради від Партії регіонів Віктор Геночкин, Ольга Отфiновська та Алла Чернявська.

Єдиним конкурентом на цьому тендері було ПАТ «Криворіжіндустрбуд», співвласниками котрого є депутат Криворізької міськради також від Партії регіонів Микола Земляний та його син Андрій.

Різниця пропозицій двох фірм на цих тендерах склала 1,5-5%.

Ці фірми вже не вперше розігрують між собою тендери. Минулого року фірма Земляного виграла від фірми Геночкина підряд вартістю 2 млн грн. на міст у Кривому Розі і 4,83 млн грн. на реконструкцію очисних споруд протитуберкульозного диспансеру. Перед цим Геночкин виграв від Земляного підряд у 3,10 млн грн. на реконструкцію районного центру соціального обслуговування пенсіонерів.

Решту 1,23 млн грн. отримає ТОВ «Ремтекс» на будівництво сантехнічного приміщення в дитячому оздоровчому таборі «Сонячний» у селі Гурівка.

ТОВ «Ремтекс» зі статутним капіталом 12 тис грн. засноване депутатом Криворізької райради Юрієм Вінклером (Партія регіонів), Марком Поповим та Інною Рожковою.

Єдиним джопущеним до участі конкурентом «Ремтекса» з різницею в 3% було ТОВ «Криворіжспецремонт». Співвласником цієї фірми є Олексій Рожков, зареєстрований з вищевказаною Інною Рожковою за однією адресою. Окрім того до складу засновників фірми входять Євгеній Донченко - депутат все тієї ж Криворізької райради (також Партія регіонів).

Роботи фінансують з місцевого бюджету, завершити повинні цього року: каналізацію до кінця грудня, стадіон - до кінця серпня, табір - до кінця липня.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...