App Store Google Play

Дніпропетровці взяли участь у мітингу опозиції у Києві

08.04.2013 14:20

Депутати місцевих рад та активісти Дніпропетровського «Фронту Змін» в рамках всеукраїнської акції протесту «Вставай, Україно!» взяли участь 7 квітня у мітингу опозиції в Києві. Про це повідомили у прес-службі Об'єднаної опозиції "Батьківщина".

Біля пам'ятника Тарасу Шевченку, де відбувався мітинг, зібралося близько 20 тисяч громадян. Люди тримали у руках плакати з написами «Юлі - волю!», «Банду - геть!».

 

«Останні події в Україні чітко демонструють - злочинний режим через страх втратити владу готовий на все. Ми вимагаємо припинити знущання над нашим народом, скасувати антинародні реформи, припинити політичні переслідування. Ми прагнемо жити в демократичній країні, яка має стати частиною Європейського Союзу», - сказав в. о. голови Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Фронт Змін» Гліб Пригунов.

 

«Кожен із нас прибув сюди свідомо, адже вирішується доля країни і кожен українець має для себе відповісти чи бажає він активно відстоювати демократію чи спостерігати як Україна перетворюється на поліцейську державу», - сказав депутат Синельниківської міськради від «Фронту Змін» Руслан Вишневецький.

 

На мітингу була прийнята резолюція з наступними вимогами:

1. Прийняти на засіданнях місцевих рад, депутатами яких ми є, рішення щодо невизнання та невиконання на території цих рад "законів", "постанов" та інших рішень, ухвалених під час спроби узурпації влади.

2. Внести у порядок денний Верховної Ради законопроекти, які були "ухвалені" 4 квітня 2013 року на так званому виїзному засіданні парламенту, та розглянути їх на легітимному пленарному засіданні парламенту згідно з регламентом.

3. Не допустити проведення так званого референдуму, який має на меті продовження президентських повноважень Віктора Януковича.

4. Негайно призначити вибори Київського міського голови та Київської міської ради на червень 2013 року.

5. Скасувати антинародну пенсійну реформу, як того вимагає більшість громадян України.

6. Відправити у відставку Уряд Азарова, який призвів до глибокої соціально-економічної кризи в Україні.

7. Оголосити проведення всеукраїнської акції протесту «Вставай, Україно!» в Києві у День Європи, 18 травня 2013 року, з вимогою провести дострокові президентські вибори після усунення від влади президента Януковича, як головного узурпатора влади та порушника Конституції України.

8. Звільнити всіх політичних в'язнів, зокрема, Юлію Тимошенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...