App Store Google Play

Дніпропетровська прокуратура: «всьо будєт Донбас!»

06.04.2013 19:32

Останні кілька днів відсутній на своєму робочому місці очільник прокуратури Дніпропетровська В'ячеслав Биков. Як повідомляють у його відомстві, причина - різке погіршення стану здоров'я, через яке головний у місті прокурор знаходиться на лікарняному.

Пам'ятаючи, що лікарняний в нашому суспільстві - звична практика уникнення примусового звільнення - Дніпроград провів своє розслідування й виявив, що дим не без абиякого вогню.

Річ у тім, повідомило нам джерело в міській прокуратурі, що сидіти на роботі пану Бикову останнім часом зовсім не сила - крісло під ним аж занадто хитається. І розхитує його не абихто, а безпосередній керівник - прокурор Дніпропетровської області Наталія Марчук. Подейкують, що вже й наступник відомий - керівник Управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави Леонід Іванов.

Чим саме «провинився» Биков достеменно не може сформулювати ніхто - жодних серйозних претензій до роботи міської прокуратури останнім часом не спостерігалося ані з боку керівництва, ані з боку громадськості. Скоріше за все, зміна керівника пов'язана з черговим укріпленням та посиленням «вертикалі». В даному разі - заміни «ненадійних» місцевих кадрів на «перевірених бійців» із Донецька.

За два з половиною роки, відколи Наталя Василівна, колишній перший зам прокурора Донеччини, очолює прокуратуру Дніпропетровщини, область і місто просто переповнюють прокурори з сусіднього регіону, які витісняють на посадах місцевих. З донецька перебрались до нас і перший заступник Марчук Олег Пахніц, і ще один із заступників Олександр Пєтухов. Та що там казати - районні й міжрайонні прокурори, наприклад, Олексій Куцурубенко (Бабушкінська районна прокуратура Дніпропетрвоська) та Ігор Степанов (Новомосковська міжрайонна прокуратура) вже призначаються «за походженням».

Постає логічне питання - чи такий вже на Дніпропетровщині дефіцит фахових і працьовитих прокурорів, чи просто хтось виконує давню настанову Віктора Януковича про «Всьо будєт Донбас!». В даному випадку - у важливій сфері дотримання законності й правопорядку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...