App Store Google Play

Судять саме чотирьох «терористів» бо силовики загралися?

04.04.2013 20:29

На фіктивних фотороботах було зображено чотирьох підозрюваних у вчиненні дніпропетровських терактів. Тепер же судять чотирьох цілком реальних обвинувачених. Прокурори вважають - не випадково. Підсудного, який визнав свою провину повністю, це смішить.

Підсудний Віталій Федоряк ще раз висловив здивування, що на лаві підсудних у справі про теракти - четверо осіб. Федоряка обвинувачують у організації та здійсненні терактів у Дніпропетровську, Запоріжжі та Харкові. Він єдиний із чотирьох підсудних повністю визнав свою провину.

«Наскільки мені відомо, крім нас із паном Сукачовим, ніхто в цьому взагалі не був замішаний. Сам факт того, що нас тут (на лаві підсудних - авт.) опинилося четверо, мене немало здивував», - вкотре підкреслив Віталій Федоряк.

Таку відповідь він дав на чергове намагання сторони обвинувачення встановити з його показів причетність до терактів Льва Просвірніна та Дмитра Реви, які своєї вини не визнають. Після цього прокурор Ольга Чорнобривець спитала, чому тоді «терористи» просили правоохоронців розмістити у ЗМІ саме 4 фотороботи.

Як повідомлялося у ході розслідування, поява фотороботів у ЗМІ (29 квітня - 
трьох схожих між собою чоловіків, а 11 травня - 
ще одного додатково) була елементом оперативної гри. Тобто ці схематичні портрети не мали ніякої зовнішньої схожості із розшукуваними терористами, пояснили слідчі. Проте це не завадило очільнику СБУ Ігорю Калініну після затримання підозрюваних, які нині і є підсудними, заявити, що затримані особи відповідають раніше поширеним фотороботам. 

Федоряк пояснив, що «три - це не два», тобто в такий спосіб намагалися приховати дійсну кількість злочинців. Згодом для отримання додаткового сигналу вирішили переслати вимогу про розміщення ще одного фоторобота.

«Пану Сукачову знадобилося додаткове підтвердження готовності держави до якогось спілкування, співпраці. І фоторобота виявилося 4. Загалом-то нас тут теж 4. Все сходиться», - сказав Федоряк, саркастично проголошуючи останню фразу.

Адвокати Льва Просвірніна та Дмитра Реви сьогодні знову наголосили, що покази Федоряка свідчать про непричетність їхніх підзахисних до терактів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...