App Store Google Play

Судять саме чотирьох «терористів» бо силовики загралися?

04.04.2013 20:29

На фіктивних фотороботах було зображено чотирьох підозрюваних у вчиненні дніпропетровських терактів. Тепер же судять чотирьох цілком реальних обвинувачених. Прокурори вважають - не випадково. Підсудного, який визнав свою провину повністю, це смішить.

Підсудний Віталій Федоряк ще раз висловив здивування, що на лаві підсудних у справі про теракти - четверо осіб. Федоряка обвинувачують у організації та здійсненні терактів у Дніпропетровську, Запоріжжі та Харкові. Він єдиний із чотирьох підсудних повністю визнав свою провину.

«Наскільки мені відомо, крім нас із паном Сукачовим, ніхто в цьому взагалі не був замішаний. Сам факт того, що нас тут (на лаві підсудних - авт.) опинилося четверо, мене немало здивував», - вкотре підкреслив Віталій Федоряк.

Таку відповідь він дав на чергове намагання сторони обвинувачення встановити з його показів причетність до терактів Льва Просвірніна та Дмитра Реви, які своєї вини не визнають. Після цього прокурор Ольга Чорнобривець спитала, чому тоді «терористи» просили правоохоронців розмістити у ЗМІ саме 4 фотороботи.

Як повідомлялося у ході розслідування, поява фотороботів у ЗМІ (29 квітня - 
трьох схожих між собою чоловіків, а 11 травня - 
ще одного додатково) була елементом оперативної гри. Тобто ці схематичні портрети не мали ніякої зовнішньої схожості із розшукуваними терористами, пояснили слідчі. Проте це не завадило очільнику СБУ Ігорю Калініну після затримання підозрюваних, які нині і є підсудними, заявити, що затримані особи відповідають раніше поширеним фотороботам. 

Федоряк пояснив, що «три - це не два», тобто в такий спосіб намагалися приховати дійсну кількість злочинців. Згодом для отримання додаткового сигналу вирішили переслати вимогу про розміщення ще одного фоторобота.

«Пану Сукачову знадобилося додаткове підтвердження готовності держави до якогось спілкування, співпраці. І фоторобота виявилося 4. Загалом-то нас тут теж 4. Все сходиться», - сказав Федоряк, саркастично проголошуючи останню фразу.

Адвокати Льва Просвірніна та Дмитра Реви сьогодні знову наголосили, що покази Федоряка свідчать про непричетність їхніх підзахисних до терактів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....