App Store Google Play

Дніпропетровці завдали "Дніпрообленерго" збитку на понад мільйон гривень

04.04.2013 13:24

«ДТЕК Дніпрообленерго» закликає населення дніпропетровщини повідомляти про всі факти крадіжок електрообладнання та в разі виявлення у дворах чи на вулицях відкритих дверей трансформаторних підстанцій та розподільчих пристроїв в правоохоронні органи, а також в обленерго.

При цьому підприємство обіцяє, що гарантує повну конфіденційність. Фахівці бідкаються, що через розкрадання гинуть люди і відмикаються від електропостачання житлові будинки, школи, дитсадки, лікарні, а іноді і цілі населені пункти.

За повідомленням енергетиків, торік збиток для енергопостачальної компанії від крадіжок електрообладнання та трансформаторного масла склав більше 1 млн. грн.

«ДТЕК Дніпрообленерго» просить мешканців Дніпропетровської області бути пильними і повідомляти про сторонніх людей, які без спеціальної уніформи й каски втручаються в роботу енергетичних об'єктів. Виконувати роботи по ремонту або заміні електропроводів, обладнання на трансформаторних і розподільних підстанціях можуть тільки співробітники «ДТЕК Дніпрообленерго» з відповідним посвідченням, одягнені в спеціальну уніформу з логотипами компанії і в касці.

«Компанія стурбована випадками розкрадань електрообладнання та трансформаторного масла. Подібні крадіжки можуть призвести до знеструмлення споживачів, а також, що найстрашніше, до загибелі людей. Для запобігання розкрадань «ДТЕК Дніпрообленерго» обладнає технічними системами охорони свої підстанції, адміністративно-побутові будівлі та майстерні ділянки. Також спільно з правоохоронними органами сформовані мобільні групи, які виїжджають на огляд об'єктів », - відзначив в. о. директора з економічної безпеки та охорони об'єктів «ДТЕК Дніпрообленерго» Віталій Гордієнко.

Повідомляти про крадіжки електроенергії просять за телефоном +38 (056) 373 52 52, або на «гарячу лінію» 0800501 43 60 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...