App Store Google Play

У Дніпрі встановлять пам’ятник до 30-річчя чемпіонства «Дніпра»

03.04.2013 15:12

Голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод провів установче засідання координаційної ради із святкування 30-річчя перемоги футбольної команди «Дніпро» у Чемпіонаті Радянського союзу з футболу.

У засіданні взяли участь Технічний директор ФК «Дніпро» Ігор Ємець, директор департаменту фізичної культури, спорту, сім'ї та молоді облдержадміністрації Олександр  Пшеничников, голова Асоціації спортивних журналістів Дніпропетровської області Анатолій Косий, спортивний журналіст Дмитро Москаленко.

Цього року виповнюється 30 років з того моменту, коли футбольна команда «Дніпро» під керівництвом тренерів Володимира Ємця та Геннадія Жиздіка посіла найвищу сходинку на п'єдесталі Чемпіонату СРСР з футболу, перемігши легендарний московський «Спартак» з рахунком 4:2.

Тріумф команді забезпечив «зірковий» склад футболістів, серед яких герой того матчу Олег Таран (забив 3 голи), Геннадій Литовченко, Олег Протасов, Володимир Лютий, Віктор Кузнєцов, Сергій Краковський і багато інших.

- Перемога в Чемпіонаті 1983 року стала однією з найбільш яскравих сторінок в історії «Дніпра». Але я впевнений, що попереду у цієї команди ще багато значних досягнень. Адже і через 30 років, «Дніпро» в кожній грі все так само віддає всі сили заради перемоги. Переконаний, «золота доба» нашої команди ще попереду. Футбольна команда «Дніпро» - один із символів нашого міста, і обійти увагою таку дату неможливо, - зауважив Євген Удод.

 На установчій нараді окреслено певні заходи, що відбудуться у місті з нагоди святкування пам'ятної дати.

- Та славетна перемога нашої команди стала знаковою подією не лише для вболівальників «Дніпра», а й для усіх жителів Дніпропетровська. Ми зробимо все для того, аби пам'ять про чемпіонство «Дніпра» не тільки була жива, але і вела команду до нових перемог, - наголосив Євген Удод.

Крім того, голова обласної ради зазначив, що конкретний перелік заходів ще не визначений, але на даний момент вже заплановано видання книги та встановлення пам'ятника на честь цієї дати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...