App Store Google Play

Костянтин Писаревський: «Українська весна іде!»

03.04.2013 11:36
26 березня відбулось поновлення роботи Комітету Опору Диктатурі (КОД) Дніпропетровщини. На розширеному засіданні, в якому взяли участь представники ОО «Батьківщини», ВО «Свободи», опозиційних позапарламентських партій та громадських організацій були обговорені пропозиції активізації боротьби з режимом і не тільки в рамках підготовки та проведення акції «Вставай, Україно!». Керівник обласного «Удару» Олена Васильченко підтвердила також участь в спільних діях.

Дана акція не буде носити разовий характер «для галочки», якою місцеві політичні сили звітуватимуть перед центральною опозицією.

Всі громадські організації, профспілки, активісти можуть і мають долучитись до неї. Заходи повинні носити, пріоритет - протест і супротив, а також просвітницький характер. Їх тематика та направленість мають об'єднувати всіх знедолених, не розколювати суспільні прошарки з різним спектром політичних уподобань, адже ворог один і спільний - режим Януковича. Ми вимагаємо проведення дострокових парламентських та Президентських виборів, відміни всіх геноцидних реформ - медичної, пенсійної, податкового Кодексу. Ми проти нав'язування антинародних референдумів, продажу землі, закриття шкіл, плюндрування мови, втягування України в Митний союз.

Активізувати суспільство, підвищити градус напруги, небайдужості, «підняті на щит» проблеми територіальних громад, озвучити їх, відстояти й отримати результат - ось наше невідкладне і головне завдання.

З кожною акцією має покращуватись синхронність і коефіцієнт корисної дії місцевих опозиційних сил, які досягнуть максимуму і увійдуть у всеукраїнський резонанс 18 травня 2013 року в місті Києві. Це стане початком кінця «сімейної імперії».

Довіру і віру в Перемогу над режимом повернуть і принесуть незаплямовані ватажки, трибуни, каталізатори суспільства, за якими підуть зневірені і обкрадені громадяни. Всі мітинги, пікети, акти громадянської непокори будуть проводитись, виключно, в безпосередній близькості до державних установ, правоохоронних органів, судів в дні і години проведення обласних і міських сесій, колегій обласної державної адміністрації і прокуратури, резонансних судових засідань, календарних покладань квітів владою.

Вони мають знати і здригатись, бо за ними спостерігатиме невсипне Око народного гніву, розплата не за горами. Їх не врятують обмежувальні стрічки, «раптові» обпилювання дерев, поливання квітів і мітингувальників водовозками. Будуть задіяні всі принижені, ображені, обезземелені територіальні громади, садові товариства і громадяни, зокрема, «Гірняк», «Зелена зона», озера Курячого, вулиці Іжевської, Кубанської, Рилєєва... та сотень інших.

Всі резонансні судові процеси, політичні переслідування, на замовлення, над призначеними «терористами»(Ревою), «вбивцею» Калиткою, сім'єю Писаревських, розслідування вбивства відомого еколога Володимира Гончаренка - мають контролюватись суспільством і отримати належну його оцінку та захист.

Проведення одночасних акцій «Перехід» та інших ще більш радикальних заходів зацікавить і залучить населення, дасть притік нових однодумців.

З метою уникнення інсинуацій в подальшому хронологія діяльності КОД-у і всього руху супротиву буде регулярно і публічно висвітлюватись у ЗМІ, соціальних мережах, заявах на прес конференціях, вуличних акціях.

Не стій осторонь, ніхто за тебе не збудує гідне майбутнє твоїм нащадкам!

Стань активним бійцем супротиву, приєднуйся до нас! (вул. К. Лібкнехта, 8. Щовівторка о 16.00 засідання КОД-у, e -mail: [email protected] )

Владу не дають, її беруть!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...