App Store Google Play

Хто відповість за розголошення закритої інформації у справі терактів?

03.04.2013 17:06
Фільм «Пекельне пекло» мав впливових замовників, які могли сприяти потраплянню до авторів фільму матеріалів справи, що були захищені таємницею слідства. Таку думку висловили адвокати підсудного у справі терактів Дмитра Реви Оксана Томчук та Віталій Погосян в ході прес-конференції 3 квітня. Вони мають намір звернутися із заявою про кримінальне правопорушення - розголошення таємниці досудового слідства - до Генпрокуратури.

Як зазначила Оксана Томчук, у фільмі серед вигаданої інформації містяться матеріали, яких не було у вільному доступі. У фільмі було показано фрагменти відео слідчих дій, фото Дмитра Реви, яких немає навіть у його родини, а лише на комп'ютерах обвинуваченого, що вилучені в ході обшуку. Фільм вийшов у ефір ще до завершення досудового слідства, коли діяла таємниця слідства.

«Чому прокуратура досі не зацікавилася цим фактом самостійно? Хоча вони мали би провести перевірку, яким чином матеріали досудового слідства по такій резонансній справі взагалі потрапили до рук журналістів», - наголосила Оксана Томчук. В той же час вона вважає, що компанія «V-tv», яка виготовила цей фільм, та «Перший Національний», який його неодноразово транслював - лише виконавці.

«В кулуарах, не у судовому засіданні, особи, які мають до цього відношення, сказали - ну ви же розумієте, ми зробили те, що нам сказали. Як це розуміти? Думаю, вони не самі це зробили. Хтось замовив, надав ефірний час, фінансував», - розповів Віталій Погосян.

Адвокати називають метою фільму дискредитацію Дмитра Реви, надання йому образу терориста, винного у терактах 27 квітня 2012 року. На думку захисників, таке формування громадської думки мало звести нанівець намагання довести справу Реви до виправдального вироку.

«Мені не потрібні гроші від телекомпанії «V-tv», моє моральне задоволення і моральне відшкодування Реві буде полягати в тому, коли особи, які винні в розповсюджені цієї інформації, будуть покарані... Нехай в Генпрокурі перевіряють, хто був замовником цього фільму і допустив розголошення цих фактів (таємниці слідства - ред.)», - заявила Оксана Томчук.

Як повідомляв Дніпроград, Шевченківський районний суд вчора задовольнив позов Дмитра Реви, визнавши недостовірною інформацію про нього, поширену через фільм «Пекельне пекло». Тепер «Перший національний» має надати ефірний час для спростування цих відомостей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...