App Store Google Play

До Дня здоров’я дніпрянами традиційно безкоштовно виміряють тиск

03.04.2013 17:26

У Дніпропетровську протягом 4-6 квітня 2013 року з 10.00-15.00 відбудуться акції, присвячені Всесвітньому дню здоров'я (7 квітня). Кожен бажаючий зможе безкоштовно виміряти артеріальний та очний тиск, рівень цукру в крові, а також отримати консультації досвідчених лікарів у великих торговельних центрах міста. Про це повідомив директор Дніпропетровського обласного центру здоров'я Юрій Корягін.

Юрій Корягін зазначив, що такі акції мають високу ефективність - щодня  виявляється до 30-40% пацієнтів з підвищеним артеріальним тиском, 8-13% з підвищеним внутрішньоочним тиском, 6-8% з підвищеним рівнем глюкози в крові.

«Якщо у людини під час обстежень виявляються відхилення від норми, лікарі надають їй консультації та направляють на більш детальне обстеження до спеціалістів медичних закладів області. Адже такі показники можуть свідчити про наявність гіпертонії, хвороб нирок, глаукому, цукровий діабет тощо», - зауважив директор Дніпропетровського обласного центру здоров'я.

Він наголосив, що цього року Всесвітній день здоров'я проходить під гаслом «Подбайте про свій артеріальний тиск».

За словами головного позаштатного спеціаліста з кардіології департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації Алли Гуленко, часто люди відчувають нездужання, але навіть не підозрюють, що у них є проблеми саме з артеріальним тиском.

 «Щорічно в Україні відбувається близько 500 тис інсультів, - зауважила вона. - Жертвами інсультів та інфарктів все частіше стають молоді люди у віці до 40 років. Якщо постійно приймати гіпотензивні препарати, то цього можна уникнути. Головне - вчасно дізнатися про схильність до підвищення артеріального тиску та розпочати лікування».

Юрій Корягін підкреслив, що зважаючи на актуальність проблеми захворюваності на гіпертонію, в Україні та області особлива увага приділяється доступності лікування від неї. 

«Наразі в області реалізується державний пілотний проект з регулювання цін на лікарські засоби для осіб із гіпертонічною хворобою. Все більше аптек приєднується до цього проекту у всіх районах області. А це значить, що за бажання подбати про своє здоров'я може кожен мешканець області, який має підвищений тиск», - зауважив Юрій Корягін.

Зазначені акції пройдуть з 10 до 15 години:

•·                     4 березня - «Мост-сіті центр» (вул. Глинки, 2),

•·                     5 березня - «Нова лінія» (вул. Стартова, 9а) та центральний автовокзал (вул. Курчатова, 10),

•·                     6 березня - «Караван» (пгт. Ювілейний, вул. Нижньодніпровська, 17).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...