App Store Google Play

Виборів у Києві не буде - вони не потрібні ані регіоналам, ані киянам

02.04.2013 16:57

Верховна Рада не призначила вибори у Києві.

За це рішення проголосували 209 депутатів

Не голосували Партія регіонів, крім 3 депутатів - Віктора Бондаря, Павла Балоги та Івана Куровського. Від КПУ проголосували 21 депутат.

Батьківщина дала 91 голос, Удар - 41, Свобода - 36, позафракційні - 17.

Після цього 2 фракції Батьківщина та Свобода попросили оголосити перерву на 30 хвилин.

Перед голосуванням лідер "Батьківщини" Арсеній Яценюк пропонував провести сигнальне голосування, однак Рибак відмовився це робити.

Перед цим представник Партії регіонів Володимир Олійник заявив, що Партія регіонів підтримує ідею проведення виборів, але лише після рішення КС за їхнім поданням.

Крім того, він заявив, що без змін до закону про столицю, ми оберемо "віртуального міського голову з обмеженими повноваженнями".

Водночас від профільного комітету виступала заступник голови, комуністка Михайленко, яка зазначила, що жодних поправок до проекту постанови за час з прийняття її в першому читанні не надходило. Вона також зазначила, що на 3 квітня пропонувалося провести засідання комітету з цього приводу.

Як відомо, опозиція пропонує призначити вибори мера та вибори до Київради на 2 червня. Вівторок 2 квітня - є крайнім терміном для прийняття відповідної постанови.

В першому читанні ця постанова була прийнята з другої спроби 21 березня.

У свою чергу Партія регіонів направила до КС подання щодо конституційності проведення виборів до Київради та місцевого голови в один день і заявила, що до цього рішення голосувати не збирається.

КС прийняв до розгляду подання лише 29 квітня.

Водночас свою байдужість до долі міста висловили й самі кияни. на мітинг об'єднаної опозиції під стіни Верховної Ради прийшло заледве 4 000 активістів. Здається, невдоволення життям і владою минуло у мешканців столиця разом із снігопадом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...