App Store Google Play

"Друзі Вілкула" розмили ще 10 млн грн на 1,3 км "золотої" вулиці Купріна

02.04.2013 09:57

Управління благоустрою та житлової політики Криворізького міськвиконкому Дніпропетровської області 21 березня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Весташляхбуд» на капітальний ремонт дороги на вулиці Купріна. Вартість угоди склала 10,37 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року повинні завершити другий пусковий комплекс робіт на відрізку дороги км 0+000 - км 1+300, що від вулиці Кривбасівської до межі міста в напрямку виїзду до міста Кіровограда.

Нагадаємо, що другий пусковий комплекс ремонту цього самого відрізку дороги вже замовляли у жовтні минулого року. Роботи оцінили в 13,50 млн грн. і мали завершити ще до кінця 2012 р.

Загалом з літа минулого року на ремонт цієї дороги з «Весташляхбудом» вже уклали угод на 39,03 млн грн.

До грудня 2012 р. власниками ТОВ «Весташляхбуд» були Каріне Сардарян і кіпрський офшор «Оппугно лімітед». Потім фірму перереєстрували на Ганну Лаврешину, Катерину Мазурок, а також ТОВ «Грінфорт-С» Валерія Паршутіна, котрий раніше був співвласником ТОВ «Янголз», заснованого Хачатуром Сардаряном.

ТОВ «Вестшляхбуд» входить у концерн «Веста» одеського бізнесмена Сурена Сардаряна, якого пов'язує багаторічна дружба і спільні бізнес-інтереси з криворізьким градоначальником Юрієм Вілкулом, а також його сином, екс-губернатором Дніпропетровщини, а нині віце-прем'єром Олександром Вілкулом.

З 2008 року «Весташляхбуд» отримало підряди від криворізької мерії та місцевих комунальних підприємств на 573,53 млн грн.

Єдиним конкурентом «Весташляхбуду» на цьому тендері було ПАТ «Криворіжіндустрбуд», співвласником котрого є депутат Криворізької міськради від Партії регіонів Микола Земляний та його син Андрій.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...