App Store Google Play

Ні політичним переслідуванням!

30.03.2013 18:40

Що є більшим злочином замовні суди, відсутність верховенства права, кірєєвсько-волковські політичні репресивні процеси, рейдерська вибірковість вироків чи людський самосуд, як безвихідь і зневіра до «незалежної» гілки влади?!

Суспільство завжди прагне справедливості понад усе, навіть, в дикунський спосіб судів Лінча. Якщо немає рівності всіх перед законом в суді, вона буде неодмінно шукати себе на вулиці. Якщо справжня судова реформа не може втілитись корумпованою державою її запровадять самі несправедливо ображені та засуджені.

Коли зарізали, а потім застрелили біля своїх дверей суддю Зубкова в Києві, правоохоронці і судді оперативно затвердили злочинців - батька і сина Павличенків. На їх захист десятками маршів піднялися тисячі футбольних вболівальників по всій країні.

Коли в Дніпропетровську призначили терористів їх близькі провели автопробіг та мітинг біля СІЗО.

Відтяті 4 голови сім'ї судді Трофімова в Харкові в День Правосуддя хіба це не застереження всім 9 тисячам суддям України?! Може це і є початком вимушеної невиправдано жорстокої народної судової реформи по-українськи?!. Якщо немає об'єктивності, рівності і змагальності сторін в судах, то хай чорні мантії не сподіваються і на співчуття в суспільстві та на вулицях...

3 грудня 2012р. колегія суддів Дніпропетровського апеляційного суду у складі: Петешенкова М.Ю., Кочкова Н.О., Кіктенко Л.М., скасувавши 17-ти річний (!) держакт на земельну ділянку 2,4 га, відкрила шлях рейдерам від влади до знищення стадіону «Колос» і перетворення його на земельний наділ з ціною 50тис.$ за кожні 10 соток.

Другий рік поспіль із залученням десятків мільйонів бюджетних коштів йде захоплення заказника, осушення русла р. Кільчені разом із знищенням тисяч качок, вирубкою сотні дерев в м. Підгородньому. Цей процес пожвавився після виборів 2012 року. Виявляється можна торгувати землею громади не тільки оптом у вигляді 20-ти гектарного заказника під псевдокотеджний масив, бо за кадром тут керує і готує собі садибу новоспечений нардеп, що, мабуть, хоче переплюнути Межигір'я. За рейдерською технологією вже видано понад 30 держактів по 10 соток, вартість кожної 30-50 тис.$. А можна й вроздріб, тобто землею в натурі - по 1.5 тис. грвн. за КАМАЗ.

Дуже далеко німецько - фашистським загарбникам часів Другої Світової до кмітливості та зухвалості сучасних фашистів адже ті вивозили наше багатство - землю ешелонами, боячись при цьому народних месників, а ці нищать і вивозять серед білого дня, бо їх прикривають влада й правоохоронці. Мабуть, знову потрібні партизанські загони, на кшталт, Сидір Артемовича Ковпака чи вояків УПА. Хто пустить під укіс потяг режиму з нездоланною жагою до наживи?! Хто заткне пельку ненажерам, щоб вони вдосталь наїлися сирої землі ?! 

Наприклад, Володимир Кошель, заступник голови Підгородненської міськради, як офіційний продавець, продав за 70 тис.$ «власну» земельну ділянку (10 соток берегу разом 5 сотками поверхні р. Кільчень (?) по вул. Широкій) покупцеві - Дмитру Литвину. «Відрізав» він і у дітей Підгородненської СШ №4 два гектара спортивних майданчиків і дослідних ділянок й оформив їх на свою дружину Тетяну Мочалову, як і земельну ділянку в заказнику. 

18 березня колегія суддів Апеляційного суду, уважно розглянувши матеріали справи про можливість скасування 4-х правочинів за останні 20 років, і фактичний захват Підгородненською міськрадою новоствореної приватної власності, де два колишні власники вже покійники, дійшла висновку про детальніше вивчення справи та перенесення слухань на 2 місяці. 

Представники міськради, не соромлячись, вводять суд в оману, буцімто, майно вибуло мимо їх волі, що в них 10 років не було юристів, що вони 20 років були без свідомості... Поза очі ж говорять, що рейдерський вирок у них вже в кишені. А суди - то для дурнів.

Терміну позовної давності не мають військові злочинці, серійні вбивці та ноу-хау на Дніпропетровщині - громадські діячі, ваш покірний слуга.

Довготривалі витончені тортури від режиму нагадують публічну страту активістів, що не підкоряються владі, виказують вільнодумство та «інакомисліє». Сім'ю Писаревських цькують через міліцію, прокуратуру, замовні суди не перший рік. Вже відібрано фермерську землю, закрито опозиційну газету «Новини з Підгороднього», втрачено роботу, скасовано 17 річний держакт на 2.4 га, намагаються відібрати приватний будинок, отриманий у спадщину і збудований 12 років тому. Літню 81 річну онкохвору жінку, яка відпрацювала 55 років вчителем, зробили кримінальним злочинцем, брали на підписку про невиїзд.

Хіба це люди?! Цім виродкам і садистам немає місця на землі!

Будемо вдячні здоровим силам суспільства - опозиційним партіям, громадським організаціям, активістам, представникам територіальних громад, всім, хто небайдужий і пам'ятає «Землю і Волю» прийти, підтримати і виказати свою думку на мітинг «Ні політичним переслідуванням!» та судове засідання до Апеляційного суду, що відбудеться 13 травня за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Харківська, 13, о 13:00.

Правозахисники Гельсінської спілки, міжнародні юристи з подивом спостерігають за процесом і з нетерпінням чекають остаточного судового вердикту для подачі матеріалів у міжнародні інстанції.

Народний Трибунал, як і Українська Весна не за горами...

Землю і Волю не дають, їх треба виборювати!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...