App Store Google Play

У Дніпропетровську СБУ почала полювати за собаками

28.03.2013 12:03

У Дніпропетровській області співробітники СБУ затримали собаку за звинуваченням у використанні спеціального технічного засобу негласного отримання інформації.

Як повідомляє власник собаки Юрій, службовці дізналися що його вихованець носить на шиї трекер Xexun TK102-2, який використовується для визначення місця розташування тварини.

"Вчора здобув головний біль з СБУ. Трекер вилучили, мотивувавши це тим, що він є спеціальним технічним засобом. Мої аргументи про те, що у нього є світлова індикація і він не підходить під класифікацію СТЗ проігнорували. Якщо вміє відстежувати координати, є мікрофон, хоч маленький - все, це спецзасіб. Але я без трекера, як без рук, звик уже", - скаржиться власник пса.

Як пояснив Юрій, СБУ мотивувала своє рішення тим, що оскільки в пристрої є мікрофон, то це автоматично означає, що даний пристрій призначений для шпигунства.

"Те, що він не замаскований ні під який предмет, що у нього є світлова індикація сбушникам пофіг ... у них свої закони. Ну і Бог їм суддя. Не хочу про це. Ще хочу, щоб той, хто зарахував трекер до СТЗ здох від раку", - говорить Юрій.

Нагадаємо, що на думку СБУ такі пристрої, а також авторучки і автомобільні брелоки з відеокамерою вважаються шпигунською апаратурою, розробленою зарубіжними компаніями для шпигунства. За такі пристрої Служба безпеки України порушує кримінальні справи за ст. 359 КК і пачками притягує українців. Нещодавно, СБУ Херсона провела обшук квартири журналіста "ДК" В. Косенка з метою знайти автомобільний брелок, але в підсумку нічого не знайшла.

Відзначимо, що кілька тижнів тому "Дорожній контроль", перебуваючи в США, з метою експерименту, замовив в інтернеті авторучку з відеокамерою. Пристрій було надіслано й отримано поштою. Американська влада не вважає такі прилади шпигунською технікою і дозволяє їх вільний продаж. Єдині країни в світі де бояться брелоків і авторучок - це Україна, Росія і Білорусь. Як і в 1937 році, спецслужби масово порушують справи за статтею шпигунство роблячи з собаководів "агентів іноземної розвідки".

 roadcontrol.org.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...