App Store Google Play

Міністр ЖКГ не пам'ятає адреси орендованої квартири

26.03.2013 13:06

Занедбані будинки, асфальт будь-якої секунди може втекти з-під ваших ніг. З труб вирватися окріп або на голову впасти дах. Житлово-комунальний стан України експерти, без перебільшення, називають фатальним.

Щоб відремонтувати усі системи в Україні, хронічно не вистає коштів. Сума вже перевалила за сотні мільярдів, і щороку стає все гірше.

Віднедавна за це все не злим тихим згадують нового головного комунальники країни Геннадія Темника. Як живеться з новими повноваженнями головному комунальнику України з'ясовували журналісти програми "Гроші".

Вони запропонували міністру Мінрегіону особисто взятися за боротьбу із комунальним катаклізмом. І хоча б в одній родині власноруч вкрутити лампочку, чи замінити прокладку в крані.

Українці незадоволені дорогами , але експерти відзначають, справжня халепа непомітно ховається під знищеними автострадами, будь-якої миті може тріснути по швах усе комунальне господарство країни. 91 % систем водопостачання відпрацювали вже свій експлуатаційний термін. Вони потребують негайного оновлення, відзначають експерти. Щороку на 15-20% збільшується кількість аварій.

Разом з тим, того, хто відповідає за житлово-комунальне господарство в нашій країні не впізнає жоден з опитаних комунальників. Лише додають, що "по фейсу" - не працюючий.

Темник із крісла заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації три місяці тому усівся в столичне міністерське. На роботу Геннадій Павлович приїздить на Тойота Камрі, яка коштує близько 300-400 тисяч гривень.

Хоча в його сім'ї купують більш розкішні авто. В одному з видань опублікували декларацію клану Темника. Вона всього одна, за 2011 рік. Він власник автопричепа фургон і розсікає на катері Байлайнер. А члени його сім'ї перевагу віддають джипам- Ніссан Патрол, який коштує близько півмільйона гривень, Тойота Секвоя, ціна якої близько 800 тисяч гривень, і авто Сітроен.

За 2011 рік Геннадій Темник напрацював собі 124 тисячі гривень. Від журналістів він тримається подалі. Тікаючи має на це різні причини. Журналісти довго намагалися дізнатися, де проживає міністр, але адресу свого місця проживання Геннадій Павлович...забув.

"Поки що виймаю квартиру. За власний рахунок...адреси я не пам'ятаю...", - похапцем відповідав Темник, тікаючи від незручних питань.

Але до одного заміського комплексу в'їжджає авто дуже схоже на міністерське. Якщо це був Геннадій Павлович, то йому схоже до вподоби 23 гектари хвойного лісу, а не міські будинки із пошарпаними під'їздами. Тут, під Києвом, котеджі із сосни. У віллах не побачиш заіржавілих труб, чи непрацюючих ліфтів. Віп-кухня, канатні доріжки, різного типу лазні. Проживання тут коштуватиме стільки, що можна оплачувати комунальні платежі, як мінімум цілому дев'ятиповерховому будинку.

На прохання показати свою профпридатність - спритно замінюючи прокладки в кранах, міністр Темник вирішив не витрачати часу, і навіть не відповів. І доки вся країна вважає що міністр платить тільки за своє проживання близько 30 тисяч гривень на місяць, сантехнік Сашко, без усіляких запитів, чи прохань, роздумує як же ж впоратися з прогнилими трубами.

 

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...