App Store Google Play

Царьов – єдиний нардеп-«прогульник» із дніпропетровців

21.03.2013 19:01
Олег Царьов - єдиний серед дніпропетровських народних депутатів потрапив у немилість руху ЧЕСНО і отримав статус «прогульника». За даними дослідження парламенту VII скликання, проведеного рухом, він пропустив 4 із 7 засідань Верховної Ради за перші 100 днів її роботи.

Ці дані були представлені на форумі ЧЕСНО в рамках кампанії «Фільтруй владу» 21 березня. Олег Царьов особисто завітав на цей форум.

Олег Царьов разом з іще дев'ятьма народними обранцями (ще 5 від ПР, 2 від Батьківщини, один комуніст та один позафракційний) посіли третє місце у рейтингу «прогульників». «Срібло» і «золото» у цьому списку взяли відповідно Павло Балога та Юрій Іванющенко - обидва представляють Партію регіонів.

На прохання Дніпрограду прокоментувати свою відсутність у Раді Олег Царьов повідомив: «Я дуже сумніваюся у достовірності цих цифр. Я не кажу, що я не пропускав усі засідання, але я точно не пропускав стільки, скільки каже рух ЧЕСНО».

Щодо об'єктивності критеріїв ЧЕСНО нардеп прокоментував: «Засідання Верховної Ради не треба пропускати, треба бути присутнім. Там є журнал реєстрації, там об'єктивна інформація. Я переконаний, що цифри там будуть зовсім інші».

У самому русі ЧЕСНО пояснили, що виставляючи оцінки народним депутатам, аналітики враховували дані письмової та електронної реєстрації, а також наявність виступів, які могли би засвідчити присутність у залі тих, хто не зареєструвався ні письмово, ні електронно.

«Ми співставляли дані письмової та електронної реєстрації. Ті, що не зареєструвалися ні електронно, ні письмо враховуються як ті, хто прогуляли. Тому відповідно, у Олега Царьова було знайдено 4 прогули із семи засідань Ради, які були за останні три місяці нового скликання», - пояснив аналітик руху ЧЕСНО Віталій Шарлай.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...