App Store Google Play

Ротань: "Ми граємо чесно і битимемось до останнього"

18.03.2013 11:03

Капітан дніпропетровського "Дніпра" Руслан Ротань емоційно прокоментував програш "Кривбасу" в 21-му турі чемпіонату України.

"Дніпро" - єдина команда в Україні, яка грає чесно, грає проти всієї України", - заявив Ротань.

"Що говорити по гарячих слідах? Ми програли, але ми грали вдесятьох проти сімнадцяти з урахуванням всіх суддів. Мене журналісти питали: "Що ви думаєте про чемпіонат СНД?". Так ось, якщо вам цікаво, то я хочу грати у цьому чемпіонаті, а не в такому безладі, як у нас. За що грати, за що боротися? За четверте місце? Нас уболівальники лають за те, що ми постійно четверті. Так, нам це місце набридло, але ми граємо чесно. А вище голови при такому безладі стрибнути не можна", - заявив Руслан.

Водночас, хавбек пообіцяв уболівальникам, що команда буде битися до останнього.

"Не будемо думати про те, треті ми або четверті, а будемо викладатися на полі на сто п'ятдесят відсотків, щоб здобувати результат. А який він буде - подивимося в кінці сезону", - додав Ротань.

Прокоментував ситуацію і тренер "Дніпра" Хуанде Рамос.

"Я вже казав і раніше з приводу суддів. Не хочеться скаржитися щотижня. Але на 10-й хвилині нам вже показали дві жовті картки. А матч практично ще не почався. Хотілося б, щоб арбітр пояснив, за що він їх показав, тому що мені це незрозуміло", - зазначив Рамос.

А спортивний директор "Дніпра"  Андрій Русол сподівається на належну оцінку суддівства з боку відповідних органів.

"Була картка чи ні - не моя справа. Впродовж матчу трапляється багато моментів, які можна трактувати 50 на 50. І коли з таких 40 моментів 38 не в твою сторону, ти розумієш, що тобі буде вдвічі важче", - впевнений Русол.

У нас є органи, які розберуть цю гру. Потрібно охолонути і розібратися у всьому. Але перш за все ми будемо шукати причини в собі, проаналізуємо матч і будемо рухатися далі", - зазначив Русол.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...