App Store Google Play

Опозиційний депутат очолив обласний Олімпійський комітет

18.03.2013 14:03
Вихідними президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка у супроводі керівника служби Юрія Тамма з робочим візитом відвідав Дніпропетровщину.

Свою поїздку головний олімпієць розпочав з відвідання Дніпропетровського вищого училища фізичної культури, де познайомився з вихованцями та педагогічним колективом, оглянув базу та учнівські класи.

За високі показники у підготовці професійних кадрів керівництво училища з рук президента НОК України отримало прапор Національного олімпійського комітету та набір Олімпійської літератури.

Сергій Бубка також взяв участь у звітно-виборній асамблеї Дніпропетровського обласного відділення НОК України.

Одноголосно очільником Дніпропетровського обласного осередку Національного олімпійського комітету на наступний 4-річний термін був переобраний народний депутат України Андрій Павелко.

Андрій Васильович підкреслив, що й надалі відділення буде підтримувати олімпійський рух та запроваджувати нові ініціативи щодо популяризації олімпійських ідеалів в регіоні.

«Мені приємно відзначити постійний прогрес і нові успіхи в діяльності відділення. Якщо згадати 2009 рік, коли Андрія Павелка було обрано головою осередку, то він обіцяв вивести відділення з останній місць рейтингу до числа передових. Такий прогрес відбувся і Дніпропетровське відділення входить до 5 найкращих. Тож бажаю не зупинятись на досягнутому», - підкреслив Сергій Бубка.

На завершення Асамблеї відбулось нагородження цінними подарунками НОК активістів олімпійського руху Дніпропетровщини.

Якщо Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року» назве своїх переможців 30 березня, то в Дніпропетровську вже визначені й нагороджені найкращі у 12 номінаціях.

Сергій Бубка нагородив найкращих у номінації «Команда року» - Олімпійський квартет з академічного веслування у складі Яни Дементьєвої, Анастасії Коженкової, Наталії Довгодько, Катерини Тарасенко.

Найкращими у номінаціях «Спортсмен року» та «Спортсменка року» були визнані срібний призер Олімпіади-2012 з метання спису Олександр П'ятниця та Олімпійська чемпіонка з академічного веслування Яна Дементьєва відповідно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...