App Store Google Play

Чим глибше вдалину, тим далі углиб

18.03.2013 20:14
Навіть геніям не завжди щастить народитися саме там і саме у той час аби їх творчість найповніше  розквітла на гумусному суспільному ґрунті.

У наші дні Єжи Іонеско чи Самуель Беккет, засновники театру абсурду, змогли б творити в Україні по сотні  нових п'єс щомісяця. Для цього б їм вистачало щоденної стрічки новин. За останні роки те, що було анекдотом чи пародією - стало дійсністю. На знаменах партії влади (нової КПСС з біло-блакитним знаменом замість кривавого) має тріпотіти сталінське гасло "ми раждєни, штоб сказку сдєлать бил'ю". Бо вже не одну казку втілено у життя. От лише з останніх: Укравтодор відремонтував 98 % доріг і ніхто нічого не вкрав! (LoL чи для непросунутих: ржунімагу). І таких абсурдних анекдотів довкола - хоч греблю гати. "Євро минуло - здобутки залишилися!". Дороги зруйнувалися, порожні стадіони і порожні аеропорти скніють без роботи.

Усі, хто крав мільярди - радісно освоюють прибутки і готові дерибанити ще й наступні  бюджети різних "євробаскетів" та зимових олімпіад. Ще трохи - і почнеться підготовка міжгалактичних чемпіонатів.

Тривають "хюндайні" експерименти у полях Вітчизни зі змерзлими пасажирами, які уже нікуди не поспішають. Десь дрейфують на морських хвилях мегадорогі "вишки Бойка", які через латвійських підставних бомжів здобувають  нам енергетичну незалежність.  У рамках найпопулярнішої медичної реформи закриваються лікарні і люди просто зобов'язуються більше не хворіти - народ на очах виліковується силою урядової думки. Найтриваліший прем'єр-реформатор Азаров уже мріє про телевізійне "міністерство правди" лише з радісними новинами. А  журналісти - "гавномети"  будуть у відведений після 23.00 час нервувати хіба що губернатора Шишацького.

І поки у стольному граді донецькі менеджери з 90-их змагаються за право очолити "фінансових опричників сімейства" (нову озброєну поліцію, яка за прихованою гривнею матиме право без санкції вламуватися у будь-яку квартиру) -  на місцях також  не згасає аматорська активність трудящих. У радянському Харкові під Конференцію громадських організацій членів "Єдиної соціальної мережі" підготовили ініціативу-резолюцію. Чолобитна до батька нації проголошує:

"Мы требуем от Президента страны распустить Верховную Раду  Украины 7 созыва и объявить досрочные парламентские выборы...

Для проведения всеукраинского народного референдума мы создадим инициативную группу и вынесем на референдум следующие вопросы:

1. Сократить численность Верховной Рады Украины до 300 народных депутатов.

2. Ввести вторую палату Парламента, которая должна состоять из представителей регионов. Главной задачей второй палаты Парламента должно стать законодательное обеспечение развития регионов страны. Эта палата должна иметь  контрольные полномочия по исполнению Законов и обладать правом вето.

3. Полностью отменить депутатскую неприкосновенность.

4. Выборы в Верховную Раду Украины провести исключительно по мажоритарной системе".

Що за абсурдне співпадіння?!  Дежа ву! Таке вже пропонував Кучма у 2000-у. Тоді "всенародний референдум-пародія" йшов за наступними пунктами: Президент України може достроково припинити повноваження Верховної Ради; обмеження депутатської недоторканності народних депутатів України; зменшенням загальної кількості народних депутатів України з 450 до 300; необхідність формування двопалатного парламенту. На деяких дільницях народ підтримав "ініціативи" на всі 123% виборців. Через 13 років цей абсурд готують повторити "занепокоєні трудящі" Харківщини, які без узаконеного бікамералізму просто не можуть ні їсти, ні спати!

Щоб зрозуміти, де ж б'ється серце харківського абсурду, треба просто зайти на інтернет сторінку "Єдиної соціальної мережі". Виявляється небайдужі й незалежні громадські організації Харкова замешкали на платформі "Управління праці та соціальних питань департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради".  Тобто небайдужі реформістські громадяни "бєспокоятся" під омофором самого мера Кєрнеса, борця за соціальну справедливість. Ось він локальний народний вождь-заступник у приватному літачку:

Кернес
http://bilshe.comГеннадій Кернес у літаку

Але повернімося до об'єднання харківських соціально стурбованих трудящих із "Єдиної соціальної мережі". Як написано у цьому демократичному куточку народної ініціативи: "число організацій, що бажають стати партнерами органів місцевої влади зросло в порівнянні з початком партнерських відносин". А чому незалежні громадські активісти радянської столиці так масово потягнулися до Ґєпи? Читаємо далі на цьому сайті: "значно зросла довіра громадських організацій до місцевої влади".

І тепер усі ці ГО Харкова не можуть заспокоїтися, бо "так называемые "народные избранники" далеки от народа,  наслаждаются своими привилегиями и депутатской  неприкосновенностью. Подавляющее большинство населения страны, миллионы украинцев, требуют  политической стабильности, повышения своего жизненного уровня, организации такой политической и государственной системы, которая обеспечит экономическое развитие страны и повышение уровня жизни граждан". Ось ці кращі люди Слобожанщини, які підтримують потужний тандем реформаторів "Допа енд Ґєпа корпорейшен" знайшли ворогів стабільності, тобто ворогів народу. І це древня традиція, яка коріннями сягає періоду  встановлення "совєтської власті" "в/на Украінє" на початку Лєнінських реформ покращення.

Не буду переповідати - слово історикам: "Всеукраїнський з'їзд рад висловив повну підтримку Центральній Раді й відмовився від переобрання її складу. Більшовикам залишалося покинути київський з'їзд, заявивши про його неправочинність. 11-12 грудня 1917-го в Харкові, зайнятому російськими радянськими військами, був інсценований альтернативний з'їзд, куди з'їхалося лише 206 делегатів, що представляли 82 рад (більшість із Донецько-Криворізького басейну) із 240. На ньому проголосили встановлення радянської влади в Україні, обрали Центральний виконавчий комітет рад і сформували маріонетковий уряд - Народний секретаріат. Нарком освіти Володимир Затонський сам визнавав фіктивність цього кабінету: "...народні секретарі називали себе урядом, та самі до того ставилися трохи гумористично. Та й насправді: який же з нас був уряд без армії, фактично без території, бо навіть Харківська рада нас не визнавала". Декоративний український радянський уряд був зручною ширмою для Раднаркому в Петрограді, який дістав можливість будь-яку агресію російських більшовиків списувати на внутрішній конфлікт між харківським Народним секретаріатом та київською Центральною Радою, тобто трактувати як громадянську війну в Україні".

Гепін
Цензор.нет

Абсурд у тому й полягав, що відстріл самих себе в  ім'я "світлого будущого" народ  ніби-то сам просив в окупантів-більшовиків. Заженіть нас "желєзной рукой" в комунізм через трудові й радісні будні концтаборів ГУЛАГу! Хто просить? Народ просить!

Таблетки
tjskl.org.cn

Отже більшовицька схема "Лєніна-Ґєпіна" усе ще актуальна й потрібна політичному режиму "реформ  і тотального покращення". Недаремно ж уряд професіоналів  і Центрвиборчком у ці тижні так пришвидшено і першочергово  штампує  постанови по підготовці введення в дію закону про референдум. Адже  "повернуті"  на  стабільності  трудящі,  вже волають про референдум!  Як тільки ліквідують усіх цих "депутатствующіх врагов народа"  - стабільність так пришвидшиться, що навіть програма Азарова-Арбузова "активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки" не встигатиме за  галопом покращення.

Харківська п'єса історично-показова. Якщо народ не сміється над виставами театру абсурду, то або сам в акторах ходить, або сам вже став абсурдом. Тоді усім одна дорога у світле майбуття:   прийняти по одній пілюлі і зануритися  у вир всенародного референдуму з головою або без!

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...