App Store Google Play

Як радянські свята годують європейських буржуїв

13.03.2013 08:54

Традиційно початок весни знаменується цілою низкою псевдо-свят, нав'язаних нам як радянською пропагандистською машиною, так і новітнім суспільством споживання. Слідом за Днем розпусти 14 лютого нас змушують «святкувати» День радянської армії, у який жодної з армій створено не було, а потім і 8 березня - День солідарності з чиказькими повіями.

У ці дні непереборною поки що традицією є дарування жінкам, матерям і дівчаткам квітів. А от квіти всі у нас, як з'ясувалося імпортні - переважно голландського та турецького виробництва.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства доходів та зборів України.

Дніпропетровські митники підрахували, що напередодні 8 березня відбулось відчутне пожвавлення імпорту квіткової продукції. Протягом січня-березня поточного року було оформлено  1  087 831 шт. живих свіже зрізаних квітів, а саме: троянд, хризантем, орхідей, гвоздик, мімоз, ірис.

 Крім того, співробітники Дніпропетровської митниці здійснювали оформлення живих квітів у горщиках з Нідерландів: пеларгонії, бегонії, георгін, гвоздик, гербер.

Квіти були оформлені у звичайному режимі, час їх митного оформлення не перевищував 4 годин.

До державного бюджету надійшло більше 2 мільйонів гривень податків та зборів.

При митному оформленні зазначених товарів порушень митного законодавства не виявлено, протоколи про порушення митних правил не складались.

Додамо, що ціна букету з трьох квіток 7 та 8 березня коливалася в межах 60-150 гривень. Таким чином, щонайменше 30 мільйонів гривень дніпряни протягом кількох діб спустили на імпортні квіти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...