App Store Google Play

Ребілітацією наркозалежних опікуватимуться в жіночому монастирі

11.03.2013 17:05

При Свято-Благовіщенському жіночому монастирі відкрито програму соціальної реабілітації алко- та наркозалежних, а також тих жінок, які вийшли з місць позбавлення волі. Монастир розташовано в Царичанському районі у села Прядівка на вул. Мечнікова 4-а.

Про проект розповіли на прес-конференції в медіа центрі «ДНЕПР ПОСТ» настоятелька монастиря матінка Наталія та директор православного геріатричного центру «Спас» Тетяна Тесленко.

- Споконвіку монастирі відкривалися для того, щоб люди шукали там духовної підтримки,- говорить матінка Наталія. - Наш монастир надає допомогу людям, які її потребують, наприклад людям похилого віку, дітям-сиротам тощо.

Всіх бажаючих організатори проекту запросили долучитися до доброї справи, а також закликали усіх, хто прагне змінити своє життя, завітати до монастиря та позбавитись поганих звичок.

За словами матінки Наталії, вже є приклади людей, які виправилися, пішли на роботу, а нині допомагають іншим. Деякі з них залишились в монастирі.

Згадали під час розмови і про відродження служби сестер милосердя, яку наразі провадить Дніпропетровська єпархія української православної церкви. Справа потребує підтримки та залучення нових учасниць, на даний момент є всього 10 сестер милосердя.

Те, що даний проект запрацював саме в нашому регіоні, кажуть жінки, є знаковим, адже колись на Січеславщині існувало Товариство червоного хреста, якому на той час були підпорядковані всі общини сестер милосердя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...