App Store Google Play

Мерія Вілкула катається на таксі крутіше за всю облраду Удода

11.03.2013 10:24

Криворізький міськвиконком Дніпропетровської області 1 березня уклав угоду з КП «Автобаза №1» на послуги таксі вартістю 5,35 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Коштом державного бюджету до кінця року чиновники отримають в користування 48 автівок з водієм.

До того мерія намагалась два рази провести відкриті торги на ці послуги, однак кожного разу було подано менше двох конкурсних пропозицій. Відтак закупівлю провели за неконкурентною процедурою «закупівля у одного учасника».

Технічної специфікації цього разу на «ВДЗ» не оприлюднено, однак у документації скасованих тендерів ішлося про 42 легкових автівки, два автобуси і два мікроавтобуси. Марки автомобілів не зазначалися.

Згідно з даними «ВДЗ», Криворізький міськвиконком щороку замовляє послуги таксі в «Автобази №1». З урахуванням цієї закупівлі за останні три роки на машини для чиновників було витрачено 22,17 млн грн.

Дніпропетровська облрада 1 березня уклала аналогічну угоду з Дніпропетровським ОКП «Спецавтобаза».

За 3,00 млн грн. з державного бюджету виконавчий апарат облради до кінця року користуватиметься 25 автівками з водієм. Марки та рік випуску не уточнюються.

Тендер також провели без відкритого конкурсу - посилаючись на те, що обслуговування виконавчого апарату замовляють у цього підприємства ще з 1998 р. За останні три роки на перевезення чиновників облради було витрачено 8,51 млн грн. Минулого року у списку замовлених автівок був зазначений позашляховик Тойота LС 200, вартість якого в офіційній дилерській мережі доходить до $100 тис.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...