App Store Google Play

Офіційні результати виборів до облради оголосять тільки завтра

05.03.2013 13:23
Міська виборча комісія обробила лишень близько 80% протоколів по Дніпропетровському міському округу №2, де обирали депутата обласної ради. Про це повідомила голова Дніпропетровської міської виборчої комісії Валентина Панкуліч під час прес-конференції 5 березня.

«Зараз у нас оброблено близько 160 протоколів, залишається десь ще 50-60 протоколів до обласної ради. Думаю, ми це десь ближче до вечора зведемо, і поїдемо здавати. Думаю, десь на ранок у вас буде ця інформація (офіційні результати виборів до обласної ради - ред.)», - повідомила Валентина Панкуліч.

Вона також зазначила, що із суттєвим відривом за даними обробки 80% протоколів голосів виграє кандидат від Партії регіонів Олександр Пшінько, але його перемога зафіксована не на всіх дільницях. «У розрізі дільниць картина різна», - зазначила Валентина Панкуліч.

На думку кандидата від опозиції, затягування з оголошенням офіційних результатів свідчить про викривлення дійсних результатів голосування.

«Ми розуміємо, що всі фальсифікації відбулися на дільничних комісіях, де були задіяні всі сили адмінресурсу, де мали місце масовий вкид і каруселі. Зволікання із встановленням результатів виборів спрямовано на прикриття цих порушень. Можуть перераховувати, знаходити «зіпсовані бюлетені» там, де їх раніше не було, переписувати протоколи дільничних комісій, де не було наших спостерігачів. Технологій багато. Я маю сумніви, що до обласної комісії дійде об'єктивна інформація», - зазначив кандидат в депутати обласної ради по округу №2 від ВО «Свобода» Андрій Денисенко.

Він припустив, що затягування із підрахунком голосів на міському виборчкомі пов'язане із необхідністю забезпечити перемогу кандидата від влади на довиборах до міської ради, чим і була зайнята комісія, і чому тільки зараз переходить до оброки протоколів виборів до обласної ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...