App Store Google Play

Вілкул заборонив відмивати кошти на імпортному брухті

28.02.2013 13:02
Кабінет міністрів 27 лютого затвердив держпрограму активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, якою муніципалітети фактично примушують до закупівель міського транспорту у вітчизняних виробників.

Як заявив віце-прем'єр Олександр Вілкул, оновлення трамваїв і тролейбусів має відбуватися за рахунок техніки зі ступенем локалізації не менше 80%.

Між тим, зараз багато міські перевізники змушені закуповувати уживаний електротранспорт імпортного виробництва.

Так, наприклад, в минулому році Тернопіль придбав два уживаних тролейбуса з Чехії, вартістю 150-300 тис. грн / шт, Луцьк - десять тролейбусів з Польщі вартістю 65 тис. грн / шт, а Дніпропетровськ - 30 трамваїв з Німеччини за 9,6 млн грн. Вся техніка має термін експлуатації від 12 до 20 років.

Мер Львова Андрій Садовий каже, що, наприклад, його місту для нормального функціонування необхідно близько 40 нових трамваїв.

"Новий трамвай українського виробництва коштує близько 11 млн грн. Для порівняння: старі імпортні трамваї, яких ми за останні кілька років купили 22, коштували по 12-42 тис. євро (125,6-439,6 тис. грн) за одиницю. Ці трамваї прослужать нам ще років десять, а на нові у міста просто немає коштів ", - нарікає він.

За словами генерального директора компанії Татра-Південь (найбільший виробник трамваїв в Україні) Анатолія Кердівари, його компанія страждає від того, що міста воліють купувати імпортну техніку. Він вважає, що витрати на запчастини та обладнання старого трамвая за десять років перевищують вартість нового.

"А враховуючи те, що сучасний трамвай нашого виробництва на 50% економічніше, вкладені в нього кошти можуть окупитися всього за п'ять років", - стверджує він.

Нагадаємо, екс-міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко заявив що ініціатива Кабміну щодо активізації економіки 2013-2014 рр. "вбиває конкуренцію", додавши, що не відчуває оптимізму щодо нової програми.

Нагадаємо, у грудні 2012 року Львів закупив старі тролейбуси у 13 разів дешевше від ЛАЗівських.

У лютому 2013 року Дніпропетровськ придбав ще 30 трамвайних вагонів чеського виробництва за 15 мільйонів гривень у Німеччині. 

Коммерсантъ-Украина

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...