App Store Google Play

Угоди про видобуток сланцевого газу передбачають державну зраду?

28.02.2013 17:41
Цілком імовірно, що для розробок сланцевого газу іноземним корпораціям передається інформація, що становить державну таємницю. Цю думку висловила доктор геологічних наук, завкафедрою Дніпропетровського аграрного університету Ольга Орлинська під час круглого столу в прес-центрі «Дніпра Вечірнього» 28 лютого.

Професор Орлинська зазначила, що під час Всеукраїнської Інтернет-конференції нинішній міністр екології Олег Проскуряков повідомив, що інформація про родовища сланцевого газу передана іноземній фірмі, що реалізовуватиме проект з видобутку газу.

«У зв'язку з цим виникає питання: на якій підставі матеріали, більшість із яких складають державу таємницю передаються безкорисливо зарубіжним компаніям? Де ці рішення? Це координатна сітка - дані, що є цілком таємними. Навіть якщо ви геолог - спробуйте отримати подібну інформацію без спеціального дозволу», - зазначила Ольга Вікторівна.

Крім того науковець вважає дивним, що посадовці передають розробку і видобуток сланцевого газу іноземним корпораціям, знаючи, що українські компанії володіють тими самими технологіями.

Радник голови ВО «Свобода» Андрій Денисенко наголосив, що для партії принциповим є скасування угод про видобуток сланцевого газу у тому вигляді, в якому вони укладені - без громадського та експертного обговорення, без з'ясування питань економічної доцільності та екологічної безпеки.

Свободівець зазначив, що інформація про розголошення державної таємниці буде перевірена.

«Йдеться ні про що інше, як зраду національним інтересам. Якщо ці факти підтвердяться, я буду першим, хто напише заяви про злочин відповідним правоохоронним органам», - заявив Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...