App Store Google Play

Угоди про видобуток сланцевого газу передбачають державну зраду?

28.02.2013 17:41
Цілком імовірно, що для розробок сланцевого газу іноземним корпораціям передається інформація, що становить державну таємницю. Цю думку висловила доктор геологічних наук, завкафедрою Дніпропетровського аграрного університету Ольга Орлинська під час круглого столу в прес-центрі «Дніпра Вечірнього» 28 лютого.

Професор Орлинська зазначила, що під час Всеукраїнської Інтернет-конференції нинішній міністр екології Олег Проскуряков повідомив, що інформація про родовища сланцевого газу передана іноземній фірмі, що реалізовуватиме проект з видобутку газу.

«У зв'язку з цим виникає питання: на якій підставі матеріали, більшість із яких складають державу таємницю передаються безкорисливо зарубіжним компаніям? Де ці рішення? Це координатна сітка - дані, що є цілком таємними. Навіть якщо ви геолог - спробуйте отримати подібну інформацію без спеціального дозволу», - зазначила Ольга Вікторівна.

Крім того науковець вважає дивним, що посадовці передають розробку і видобуток сланцевого газу іноземним корпораціям, знаючи, що українські компанії володіють тими самими технологіями.

Радник голови ВО «Свобода» Андрій Денисенко наголосив, що для партії принциповим є скасування угод про видобуток сланцевого газу у тому вигляді, в якому вони укладені - без громадського та експертного обговорення, без з'ясування питань економічної доцільності та екологічної безпеки.

Свободівець зазначив, що інформація про розголошення державної таємниці буде перевірена.

«Йдеться ні про що інше, як зраду національним інтересам. Якщо ці факти підтвердяться, я буду першим, хто напише заяви про злочин відповідним правоохоронним органам», - заявив Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...