App Store Google Play

Угоди про видобуток сланцевого газу передбачають державну зраду?

28.02.2013 17:41
Цілком імовірно, що для розробок сланцевого газу іноземним корпораціям передається інформація, що становить державну таємницю. Цю думку висловила доктор геологічних наук, завкафедрою Дніпропетровського аграрного університету Ольга Орлинська під час круглого столу в прес-центрі «Дніпра Вечірнього» 28 лютого.

Професор Орлинська зазначила, що під час Всеукраїнської Інтернет-конференції нинішній міністр екології Олег Проскуряков повідомив, що інформація про родовища сланцевого газу передана іноземній фірмі, що реалізовуватиме проект з видобутку газу.

«У зв'язку з цим виникає питання: на якій підставі матеріали, більшість із яких складають державу таємницю передаються безкорисливо зарубіжним компаніям? Де ці рішення? Це координатна сітка - дані, що є цілком таємними. Навіть якщо ви геолог - спробуйте отримати подібну інформацію без спеціального дозволу», - зазначила Ольга Вікторівна.

Крім того науковець вважає дивним, що посадовці передають розробку і видобуток сланцевого газу іноземним корпораціям, знаючи, що українські компанії володіють тими самими технологіями.

Радник голови ВО «Свобода» Андрій Денисенко наголосив, що для партії принциповим є скасування угод про видобуток сланцевого газу у тому вигляді, в якому вони укладені - без громадського та експертного обговорення, без з'ясування питань економічної доцільності та екологічної безпеки.

Свободівець зазначив, що інформація про розголошення державної таємниці буде перевірена.

«Йдеться ні про що інше, як зраду національним інтересам. Якщо ці факти підтвердяться, я буду першим, хто напише заяви про злочин відповідним правоохоронним органам», - заявив Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...