App Store Google Play

У дитсадку діти покололися шприцами наркоманів, які знайшли в пісочниці

28.02.2013 11:04
В одному із садочків Дніпропетровська малюки під час прогулянки покололися вживаними шприцами, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Використані шприці діти знайшли біля альтанки під час прогулянки у дитсадку та відразу вирішили погратися у лікарню.

Про небезпечні дитячі розваги батьки дізналися випадково. Вихователька, яка застала малюків за грою, вирішила тримати це у таємниці. Про гру з голками розповіли самі діти.

"Ми забили тривогу, так як мій син сказав, що вони чіпали голку руками, тобто вони знімали захисний ковпачок зі шприца. Ніхто не подзвонив і не поінформував, що така ситуація взагалі була", - розповіла одна із мам, Ксенія.

Лише коли батьки прийшли до дитсадка за поясненнями, вихователька зізналася, що у групі знайшли ще одну голку, яку діти принесли з прогулянки і сховали за батарею.

Чи заразилися діти від гри з використаними голками, можна з'ясувати лише за аналізами крові. Їх доведеться здавати всім вихованцям групи впродовж року.

Медики кажуть, що головна загроза від використаних шприців - гепатити та ВІЛ-інфекція.

"Існують всі важелі для того, щоб запобігти розвиненню цього вірусу навіть в тих випадках, якщо він попав в організм. Дуже важливий фактор часу. Треба якомога швидше звернутися до лікаря-інфекціоніста чи в центр боротьби та профілактики СНІДу", - розповів головний спеціаліст департаменту охорони здоров'я ОДА Вадим Михайлюта.

Вихователька, медсестра та керівниця дитсадка вже звільнилися за власним бажанням. У районному відділі освіти пояснили, що педагог, приховавши інцидент, порушила інструкції.

"Як вона пояснює, не побачила ніяких слідів уколу, ні крові, нічого. Ось вони пояснювали їй, що вони пробували, гостра голка чи ні пальчиком, її реакція повинна була бути миттєвою. Батьків потрібно було викликати моментально", - заявила керівник відділу освіти Індустріального району Світлана Шаботіна.

А ще за інструкцією вихователька мала оглянути майданчик, коли вивела дітей на прогулянку. Двірник дитсадка захищає педагога. Він каже, що цілий день мете майданчики, а результату немає.

Юристи розповіли, що у таких випадках батьки можуть добитися покарання для виховательки чи завідувачки дитсадка.

Втім, деякі батьки, чиї діти грались у садку вживаними голками, вже виступили на захист виховательки і навіть вимагають повернути її на роботу, бо як педагогом нею задоволені. А надто, що на її місце охочих поки що немає.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...